Jakie dobre szkolenie z CMS?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Jakie dobre szkolenie z CMS?

Postprzez Ariel » 15 Sty 2016 13:57

Możecie polecić jakieś dobre szkolenie z CMS (Wordpress)? Coś dla początkujących.
Ariel
 
Posty: 160
Rejestracja: 13 Paź 2014 13:40

Re: Jakie dobre szkolenie z CMS?

Postprzez melka » 19 Sty 2016 10:07

Ja niedawno robiłam to szkolenie: http://strefakursow.pl/kursy/cms/tworze ... press.html
Powiem ci, że jest naprawdę niezłe. Wcześniej nie wiedziałam zbyt wiele, bo dopiero zaczynam, więc bazowałam na informacjach z internetu.
Obecnie jednak cieszę się, że zrobiłam ten kurs, bo wyjaśnił mi wiele rzeczy i teraz, mając tak solidne podstawy mogę kontynuować naukę w sposób praktyczny.
Nie wykluczam, że niedługo zakupię jeszcze jeden kurs, tym razem coś dla bardziej zaawansowanych użytkowników.
melka
 
Posty: 27
Rejestracja: 02 Mar 2015 11:12

Re: Jakie dobre szkolenie z CMS?

Postprzez koszin » 18 Lut 2016 22:00

Warto inwestować w szkolenia, to większa szansa na znalezienie wymarzonej pracy. Chociaż kursy zawodowe to nie wszystko, trzeba posiadać też odpowiednie predyspozycje interpersonalne.
koszin
 
Posty: 153
Rejestracja: 21 Sie 2015 00:46

Re: Jakie dobre szkolenie z CMS?

Postprzez micz » 19 Lut 2016 23:56

No tak, to prawda, nie każdy jest na przykład na tyle komunikatywny, aby pracować jako handlowiec, inna osoba nie będzie mogła usiedzieć w miejscu przez 8h, osobowość jest ważna tu nie ma wątpliwości. Ja dzięki kilku szkoleniom znalazłem dobrą prace.
micz
 
Posty: 138
Rejestracja: 10 Sie 2015 23:51

Re: Jakie dobre szkolenie z CMS?

Postprzez sylwia4012 » 20 Lut 2016 20:52

Jeżeli prowadzicie firmą i chcielibyście zainwestować w szkolenia biznesowe, warto sprawdzić tę ofertę. Firma organizuje szkolenia biznesowe z wielu dziedzin, zatrudnia fachowców z danych branży, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. To dobry sposób, aby zespół pracował wydajniej, można połączyć takie szkolenia np. z wyjazdem integracyjnym.
sylwia4012
 
Posty: 225
Rejestracja: 21 Sty 2014 17:20

Re: Jakie dobre szkolenie z CMS?

Postprzez steropon » 18 Cze 2019 20:57

Temat trochę stary, ale może komuś się przyda. Ja mogę polecić szkolenie https://jak-zrobic-strone.pl/kurs-wordpress - przerabiałem je ostatnio i jest naprawdę fajne. Nawet jeżeli jesteś totalnym laikiem, to nauczysz się jak założyć i prowadzić bloga :)
steropon
 
Posty: 241
Rejestracja: 19 Lip 2018 22:34


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości