biuro rachunkowe czy księgowa

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

biuro rachunkowe czy księgowa

Postprzez welhun » 22 Lis 2019 14:11

witam
liczę na podpowiedź w kwestii doboru oferty księgowej w Białymstoku. Możliwości jest sporo a zależy mi na godnym zaufania i w miarę tanimksięgowym. Szukam księgowej które obsługuje zarówno duże i małe firmy a także zna problemy mikro przedsiębiorców i potrafi polepszyć działanie firmy. Ewentualnie liczę na podpowiedź na co szczególnie zwracać uwagę podczas wyboru biura rachunkowego, oraz czy i dlaczego zdecydować się na współpracę z biurem czy zatrudnić własną księgową na etat jeśli już będzie taka potrzeba(co wychodzi lepiej finansowo).
pozdrawiam

Re: biuro rachunkowe czy księgowa

Postprzez Hruszh21 » 23 Lis 2019 16:19

jaka jest różnica?
-
pokój dziecka aranżacje
Hruszh21

Postprzez Hruszh43 » 23 Lis 2019 17:20

Mnie też to ciekawi.

Postprzez Kondik » 29 Sty 2021 11:53

W przypadku wyboru programu do fakturowania weźcie pod uwagę również wsparcie ze strony Ksiegowosc24 https://ksiegowosc24.pl/produkt/faktura ... -standard/ w wersji oczywiście na rok 2021. Przede wszystkim przygotowali 3 wersje programu w zależności od tego jaką firmę prowadzicie i czego potrzebujecie. U nas całkowicie sprawdza się Standard w którym mamy m.in ewidencje VAT i Raport sprzedaży, Import i Eksport, archiwizacja danych, a nawet obsługa wielu podmiotów w jednym programie dla biura księgowego.
Kondik

Postprzez Ingrid321 » 23 Lut 2021 20:30

W sumie sam wybór już zależy tylko i wyłącznie od nas i ja jestem zdania, że najlepiej jak rozlicza za nas odpowiedzialne biuro rachunkowe. Ja na pewno mogę polecić współpracę z https://taxology.co/pl/ jeśli chcemy jeszcze rozliczać się z podatku VAT z Unią Europejską. Wiem, że takich firma jak moja jest całkiem sporo.
Ingrid321

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość