PayTrade

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

PayTrade

Postprzez intro » 19 Paź 2012 18:25

PayTrade to coś nowatorskiego na rynku produktów finansowych. Dołączając do tego klubu inwestorów masz szanse na dodatkowy dochód. Firma zapewnia, że nigdy nie zarobisz mniej niż w poprzednim miesiącu oraz dodatkowo czerpiesz zyski z obrotów całej firmy. Codziennie o 20:00 ( w soboty o 11:00) na stronie www.paytrade.eu odbywają się Webinary. Weź udział już dziś.
intro
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 Paź 2012 18:15

Re: PayTrade

Postprzez iza22 » 17 Gru 2012 15:34

Jest to sposób na spory zarobek - wiem bo zarobiłam na tym 200 euro. Ciesze się, że firma okazała się uczciwa i wypłacalna.
iza22
 
Posty: 3
Rejestracja: 31 Paź 2012 15:29

Re: PayTrade

Postprzez atrix9 » 07 Sty 2013 17:45

po dokładnym sprawdzeniu o co chodzi z tym całym głośnym Pay Trade jestem ostatecznie w kropce. teoretycznie moge zmienić swoje stratne TFI na ich produkt finansowy i pozbyć się tych okropnych zobowiązań - opłat za to za tamto i jeszcze straty na jednostkach. z drugiej strony oferują produkt finansowy w którym nie mam obowiązku dopłacać składek? i jeśli nie chcę to nie muszę szukać kolejnych klientów firmy, budować czy utrzymywać zespołu współinwestorów i mimo to utrzymam swój dochód pasywny każdego miesiąca? jak to jest? widzę też że jest u nich złoto z dostawą do domu - ale to prawdziwe?
atrix9
 
Posty: 10
Rejestracja: 07 Sty 2013 17:40

Re: PayTrade

Postprzez canek » 15 Wrz 2013 21:59

W mojej ocenie jest to dość ryzykowne i bym się tam nie pchał!... jeżeli nie chcesz stracić oszczędności.
Zapraszam serdecznie wszystkich na forum o bankach dla każdego! Kliknij, zobacz :)
canek
 
Posty: 7
Rejestracja: 15 Wrz 2013 21:13

Re: PayTrade

Postprzez female » 10 Lut 2014 23:00

A ja właśnie szukam informacji o Pay Trade i opinii.
Zastanawiam się, czy wchodzić w biznes, inwestować w złoto i czy to się opłaca.
I czy firma rzeczywiście jest wypłacalna... Tak jak obiecują.
Ktoś coś?
female
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Lut 2014 22:57

Re: PayTrade

Postprzez Gotin » 17 Lut 2014 13:29

female napisał:A ja właśnie szukam informacji o Pay Trade i opinii.
Zastanawiam się, czy wchodzić w biznes, inwestować w złoto i czy to się opłaca.
I czy firma rzeczywiście jest wypłacalna... Tak jak obiecują.
Ktoś coś?


Firma sprawdzona, wiele osób inwestuje za jej pośrednictwem. Zresztą Oni nie są żadną fikcyjną instytucją, wystarczy zobaczyć, że w swojej ofercie mają też swoje produkty, które sprzedają, więc inwestowanie w surowce, czy nieruchmości to tylko część biznesu. Zresztą odsyłam do źródła http://paytrade.eu/en. W każdym razie warto spróbować, zawsze można się wycofać jeśli coś będzie niejasne bądź nie pokojące.
Gotin
 
Posty: 201
Rejestracja: 27 Lis 2013 13:38
Miejscowość: Toruń

Re: PayTrade

Postprzez female » 20 Lut 2014 17:11

Gotin, a Ty uczestniczysz w programie Pay Trade?
Zajrzec na ich stronę zajrzę, pewnie, ale informacje z pierwszej ręki są najbardziej wartościowe.
female
 
Posty: 2
Rejestracja: 10 Lut 2014 22:57

Re: PayTrade

Postprzez DarekK » 22 Gru 2015 22:17

O PayTrade były różne opinie dobre i złe, ale poczytaj sobie o L'Chardon - http://www.lchardon.com/ - struktura dość podoba z tym, że tutaj firma inwestuje w biznes jachtowy. (firma globalna) Z tego co udało się znaleźć czy to na ich stronie czy na FB - https://www.facebook.com/lchardonyachts/ - wszystko wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Trzeba zauważyć, że biznes jachtowy należy do najszybciej rozwijających się na świecie, a do tego uczestnictwo w takim projekcie, że zaczynamy zarabiać pasywnie praktycznie od razu. Wkład min z tego co udało mi się znaleźć to 200$, więc to nie jest jakaś zaporowa stawka, żeby spróbować.
DarekK
 
Posty: 234
Rejestracja: 07 Maj 2014 07:04

Re: PayTrade

Postprzez zdzieszka18 » 12 Cze 2017 21:26

Poproszę więcej informacji na priv. Widzę po komentarzach że zdania są podzielone...
zdzieszka18
 
Posty: 6
Rejestracja: 12 Cze 2017 21:17
Miejscowość: Gdańsk

Re: PayTrade

Postprzez mirek324 » 14 Lip 2017 05:12

a co to za program

____________________
skup mieszkań Warszawa,
mirek324
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Lip 2017 05:10

Następna

Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości