Profesjonalna fotografia

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Profesjonalna fotografia

Postprzez tomasz333 » 12 Maj 2020 14:04

Chce zająć się na poważniej fotografią i szukam jakiegoś dobrego disha. Czy ktoś ma sprzęt z Roundflash https://www.roundflash.com/products,pl i może mi coś więcej powiedzieć o RoundFlash™ Dish? Bardzo dużo znajomych go chwali za to, że jest poręczny i lekki. Mnie kusi cena i fakt, że jest to polski projekt.
tomasz333

Re: Profesjonalna fotografia

Postprzez burn » 13 Maj 2020 13:55

Warto przeglądać portfolio fotografów.
burn

Postprzez KarinaM » 13 Lip 2020 09:07

Ale nad czym się tutaj zastanawiać? Przecież jeśli dzisiaj nie wykorzystujecie możliwości, jakie stwarzają metody promocyjne, to Wasza firma na pewno na tym straci. Na mnie wrażenie robią chociażby takie opcje, jakie daje kraków zdjęcia. Weźcie to na poważnie, bo to może bardzo pozytywnie wpłynąć na rozwój Waszej firmy.
KarinaM

Postprzez Anakin » 14 Lip 2020 12:05

Profesjonalne zdjęcia potrafią kosztować dość sporo, ale jeśli wykona jest osoba, która zna się na rzeczy, to prezentować się mogą naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
Anakin

Postprzez biznesowa » 29 Lip 2020 20:29

Ja zajmuje się fotografia amatorsko, bawie się programami itp i jestem ciekawea czy istnieje jakaś strona która umożliwi mi wycinanie tła ze zdjęcia online ? Nie robie zdjęc na greenscreenie ponieważ nie mam owego. Jednak czasem chciałabym przekleić postać w postprodukcji i nie bardzo wiem jak.
biznesowa

Postprzez gama » 23 Lis 2020 21:27

Wielu z nas się na pewno marzy być na takiej profesjonalnej sesji i mieć piękne zdjęcia... pytanie tylko co dalej,co z nimi zrobić, jak je wykorzystać. wiadomo nikt nie chce by się kurzyły w albumie. Jeśli poszukujecie inspiracji jak je efektownie wykorzystać polecam poczytać na https://kobietanaczasie.pl/profesjonaln ... ortretowe/
gama

Postprzez rowia » 12 Sty 2021 21:05

Mnie ostatnio bardzo temat fotografii interesuje, trochę nawet zaczęłam praktykować, idzie średnio ale się jeszcze nauczę :) Też czytałam na https://www.arte24.pl/styl-zycia/pasje/ ... miastowej/ , że powraca fotografia natychmiastowa. Fajne to kiedyś było muszę przyznać, super że znowu się moda na to robi
rowia

Postprzez raku95 » 13 Sty 2021 15:59

No, no, widzę, że nie boimy się kosztów i szukamy prawdziwych profesjonalistów? To na pewno mam kogoś, kto się powinien w tym gronie znaleźć. Wydaje mi się, że Marcin Orzołek jest jedną z tych osób, które najlepiej wykonują sesje zdjęciowe. Zarówno ślubne, jak i narzeczeńskie, czy bobaskowe. Możecie na jego stronie obejrzeć jego realizacje.
raku95

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości