Samochód do firmy - wybór

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Samochód do firmy - wybór

Postprzez Olsy » 13 Sty 2021 15:14

Cześć,
Jakie auto wybrać do firmy? Głównie chodzi mi o busy typu Fiat Ducato, macie może jakiś dobry salon w Rzeszowie gdzie można liczyć też na dobre warunki leasingowe. Pozdrawiam!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez Miren » 15 Sty 2021 11:29

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru odpowiedniego auta dla siebie, to tutaj zdecydowanie polecam odwiedzić ofertę przygotowaną przez Auto Res Rzeszów w przypadku których będziecie mogli liczyć na jasne warunki, pełne wsparcie i jednocześnie duże możliwości przy zakupie auta nowego, jak i używanego m.in z dostępem do takich aut jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep, czy Fiat.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez FilipS » 19 Sty 2021 07:55

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie Auto Res i jak najbardziej warto przejrzeć dostępne możliwości. Profesjonalizm obsługi, konkurencyjne ceny i jednocześnie pełne wsparcie zarówno ze strony serwisowej, ale również sprzedażowej. Warto sprawdzić dokładnie możliwości i zobaczymy w takim razie co ostatecznie z tego wyjdzie w Twoim przypadku.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez Olsy » 22 Sty 2021 10:43

Dzięki wielkie za wskazówki, to chyba czas zabrać się za poszukiwania. Może w najbliższych dniach jakieś wskazówki się tutaj pojawia?
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez topelka » 03 Lut 2021 22:04

Za jakiś czas w Polsce ma się pojawić nowa toyota higlander może to najlepszy pomysł na auto firmowe? Zobaczcie opis na https://auta-firmowe.pl/toyota-highland ... zesny-suv/ i możliwości tego auta. Plusem na pewno jest wielkość - ta Toyota jest przystosowana dla 7-miu pasażerów, posiada bardzo pojemny bagażnik przy przewożeniu klasycznie 5 osób. Do tego w wyposażeniu wszystko o czym można tylko zamarzyć. Wydaje mi się, że jak inwestuje się w samochody służbowe to celować w najwyższą półkę, wtedy masz pewność, że za kilka lat samochód dalej będzie na czasie i sprosta wszystkim wymaganiom użytkownika.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez Jacekk » 15 Lut 2021 09:35

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić odnośnie salonu Auto Res z Rzeszowa z którym współpracowaliśmy. Przede wszystkim profesjonalne podejście do klienta, jasne warunki, dobry wybór auto nowych, ale również używanych. Warto zajrzeć w wolnej chwili i przekonać się jakie możliwości zapewniają swoim klientom.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez Basia82 » 23 Lut 2021 15:14

Mi w Auto Res udało się znaleźć Fiata 500 idealnie autko dla kobitki do jazdy po mieście. Nieduże, ale za to stylowe i naprawdę jeździ się nim przyjemnie :)
Basia82
 
Posty: 219
Rejestracja: 05 Mar 2019 12:53

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez mpiryjczyk » 25 Lut 2021 08:46

Do firmy trzeba wybrać coś porządnego i niezawodnego. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się coś z marki Volvo. Na stronie: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... j-niz-vat/ jest dostępna ich promocyjna oferta, której polecam Ci się przyjrzeć. Znajdziesz tutaj popularne suv-y w dobrych cenach.
Ostatnio edytowany przez mpiryjczyk, 26 Lut 2021 21:29, edytowano w sumie 1 raz
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez Leon » 25 Lut 2021 09:26

Gdy decydujemy się na zakup samochodu, to warto również zdecydować się na zakup ekologicznych środków czystości do samochodów, które pozwolą na utrzymanie samochodu w czystości. Jest to ważne, gdyż czysty samochód będzie wizytówką naszej firmy.
Dobre biuro nieruchomości: https://www.verso.com.pl.
Leon
 
Posty: 58
Rejestracja: 20 Cze 2017 14:20

Re: Samochód do firmy - wybór

Postprzez coco » 25 Lut 2021 14:12

Nie musisz przecież kupować nowego samochodu. Możesz zdecydować się też na auto używane. Rzuć okiem na przykład na kia używane lublin: http://technotop.pl/kia/ . Wybór takich samochodów jest całkiem spory.
coco
 
Posty: 1688
Rejestracja: 05 Kwi 2017 09:10

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości