Oprogramowanie dla firmy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez rafon » 15 Cze 2020 14:38

Ja polecam wykorzystywać programy, które są "szyte na miarę" danego biznesu. Dzięki nim można usprawnić wiele kluczowych procesów, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Polecam sprawdzić krótki wpis - jak zoptymalizować procesy AML, który jest doskonałym przykładem na to, że posiłkowanie się narzędziami zewnętrznymi, niejednokrotnie znacząco rozwija firmę.
rafon
 
Posty: 18
Rejestracja: 15 Lip 2019 14:16

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Wasyl369 » 28 Sie 2020 10:10

Moim zdaniem warto inwestować w oprogramowania, które usprawniają i ułatwiają pracę w przedsiębiorstwie. Im bardziej są one dopasowane tym lepsze są efekty. Warto jednak pomyśleć również o oprogramowaniu antywirusowym, które ma za zadanie chronić dane naszej firmy przed atakami hakerskimi. Mój wybór padł na https://gdata.pl/biznes , z czego jestem bardzo zadowolony.
Wasyl369
 
Posty: 977
Rejestracja: 20 Wrz 2014 19:29

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez EmmaSS » 16 Wrz 2020 20:21

W wielu firmach sprawdza się to bardzo dobrze, wiadomo że automatyzacje są bardzo potrzebne. Jeżeli chodzi o firmy produkcyjną, tą trudną branże to na pewno automatyka przemysłowa od https://wirautomation.pl super się sprawdzi. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą pomocy
EmmaSS
 
Posty: 195
Rejestracja: 01 Maj 2018 10:36

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez KarinaM » 26 Wrz 2020 08:37

Pewnie że tak! Przecież bez odpowiedniego oprogramowania nie da się funkcjonować w 21 wieku.
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 08:14, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Miren » 13 Paź 2020 11:25

My w tym roku postawiliśmy na Ksiegowosc24 i wersję Faktura VAT 2020 STANDARD. Zdecydowanie uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli chodzi o program do fakturowania. Przede wszystkim stabilny w swoim funkcjonowaniu, posiada wszystkie potrzebne funkcje dla naszego biznesu ale też sama cena licencji jest naprawdę ok. My na początku woleliśmy się upewnić, czy zda egzamin dlatego wybraliśmy wersję próbną na miesiąc i po tym czasie już byliśmy pewni, że się sprawdzi i tak na ten moment własnie jest. Pozdrawiam!
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Olsy » 24 Lis 2020 12:27

Jeżeli natomiast będziecie potrzebowali do księgowości wygodnego programu do fakturowania to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez - https://www.taxon.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoką jakość, dobry zakres cenowy i jednocześnie profesjonalne podejście do potrzeb klienta i wsparcie ze strony ich księgowych. Dzięki czemu skutecznie unikamy powtarzających się problemów oraz źle przeprowadzonych rozliczeń np. z US. Pozdrawiam serdecznie!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez jjusti18 » 04 Gru 2020 08:25

No, właśnie to jest w tym piękne, że dzisiaj mamy innowacyjne programy. Dzięki, którym można łatwiej i efektywnie operować firmą. Chociażby sam już fakt, jakie mamy programy do tworzenia jpk . Praktycznie możemy wszystko, nawet samodzielnie zajmować się księgowością.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez Krisiti90 » 09 Gru 2020 10:41

Można tak liczyć na wiele ciekawych rozwiązań dla biznesu, zapoznajcie się z różnymi propozycjami. Tu na stronie http://serwerpoczty.pl możecie znaleźć świetne rozwiązanie dla usprawnienia komunikacji wewnętrznej firmy.
Krisiti90
 
Posty: 302
Rejestracja: 02 Lis 2017 15:29

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez bizneswoman1 » 21 Gru 2020 10:51

Moim zdaniem z oprogramowań niewątpliwie warto korzystać. Mają one za zadanie pozytywnie wpływać na funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa jak i na codzienną pracę w nim. Oprogramowań używa się w każdej dziedzinie. Ja ostatnio interesowało oprogramowanie 3D . W sieci znalazłam wiele cennych dla mnie wiadomości w tym zakresie.
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37

Re: Oprogramowanie dla firmy

Postprzez shaq » 29 Gru 2020 08:12

A do modelowania 3D jaki program będzie najlepszy. Przeglądałem sporo różnych recenzji i artykułów i bardzo często pojawia się coś takiego https://www.vebo.pl/sketchup-pro . Rzeczywiście - cena jest bardzo atrakcyjna jak za takie coś. Opinie też mają bardzo pozytywne także chyba się skuszę.
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku. Problemy, jak widać ewoluowały. Metody też, choć sentyment do tych prostych pozostał.
shaq
 
Posty: 444
Rejestracja: 14 Sty 2019 14:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości