Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Grasz na giełdzie? Obracasz walutami na Forex? Śledzisz kursy walut i chcesz się podzielić swoimi prognozami odnośnie notowań czy kursów walut - ten dział jest dla Ciebie.

Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez older » 17 Gru 2020 21:19

Cześć, niestety, ale całkowicie popłynąłem. Co tu dużo mówić, po prostu wiem, że nie dam rady posplacac tego, co pozaciągałem. Mówili mi, żebym się opanował, ale nie, ja byłem mądrzejszy... Myśle o upadłości konsumenckiej. Kto ma na nią szansę? Kto mi w tym pomoze?
older
 
Posty: 126
Rejestracja: 20 Sty 2020 15:27

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez galia » 18 Gru 2020 14:39

Skąd ja to znam.... Tylko prawda jest taka, że każdy ma jakieś tam problemy i nie można tego zamieść pod dywan, a trzeba działać. Z upadłością na pewno kancelaria Fenix https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/ pomoże, mają bardzo dobre podejście. I przede wszystkim narzędzia, które pozwakają przede wszystkim wygrać wiele nawet złożonych spraw. Zerknij na podaną stronę.
galia
 
Posty: 155
Rejestracja: 01 Sie 2019 12:14

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez older » 20 Gru 2020 20:20

Dzięki wielkie, to może coś mi dać. Pytanie tylko, jak z kosztami? Bo wiesz, ja nie jestem teraz w stanie zapłacić za dużo...
older
 
Posty: 126
Rejestracja: 20 Sty 2020 15:27

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez shaq » 21 Gru 2020 13:23

Wszystkim zajmie się za Ciebie te biuro prawne https://amf-biuro-prawne.pl/ . Korzystałem już z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Bardzo skutecznie i szybko mi doradzili, a ja pozbyłem się swoich problemów. Moim zdaniem to najlepsze dostępne biuro .
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku. Problemy, jak widać ewoluowały. Metody też, choć sentyment do tych prostych pozostał.
shaq
 
Posty: 444
Rejestracja: 14 Sty 2019 14:35

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez galia » 21 Gru 2020 18:04

No niestety, tego Ci nie powiem, bo aż tak się nie orientuję, ale zachęcam Cię do kontaktu z nimi. Na pewno postarają się, żebyś bez żadnej wiedzy nie został, a może i nawet znajdą rozwiązanie płacowe, które Cię usatysfakcjonuje. Nie wahaj się jednak, bo oni nie zawsze mają wolne terminy konsultacji. Wiesz, jak jest, jak ktoś jest dobry , to po prostu ma wielu klientów. I tak jest z nimi ;) .
galia
 
Posty: 155
Rejestracja: 01 Sie 2019 12:14

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez raku95 » 22 Gru 2020 12:48

Fenix pomógł również i mojemu tacie, który po wypadku niemal nic nie zarabiał. Dam sobie uciąć głowię, że gdyby nie ich pomoc, moglibyśmy po prostu niesamowicie się męczyć. Ja wiem, że to, co wypisują w sieci nie zawsze jest wiarygodne, ale mi możecie ufać. Fenix zrobił kawał porządnej roboty, ja to potwierdzam.
raku95
 
Posty: 73
Rejestracja: 23 Lis 2018 19:25

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez kulim » 02 Sty 2021 16:37

osobiście to wychodzę z założenia, że tego typu procesy najlepiej wykonywać pod czujnym okiem doświadczonego prawnika. jeśli szukacie tego typu pomocy to warto zapoznać się z ofertą firmy https://upadlosci-kancelaria.pl/upadlosc-konsumencka/. Działają w tym temacie od lat, mają doświadczenie i zespół świetnie wyszkolonych prawników i radców prawnych. Zajmują się też restrukturyzacją i oddłużaniem.
kulim
 
Posty: 472
Rejestracja: 04 Wrz 2017 16:27

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez KarinaM » 13 Lut 2021 20:39

To wcale nie jest taka prosta sprawa.
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 08:35, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Upadłość konsumencka - jak to zrobic?

Postprzez blik44 » 21 Lut 2021 22:19

Ciężki temat. Ja na szczęście nie miałem z tym bezpośrednio do czynienia (uff) ale znajomy miał. I to dość cieżki przypadek zakręcenia się w spiralę kredytową. Jedyną i najbardziej rozsądną opcją była właściwie pomoc prawników. Bez tego, samemu, to nie ma sensu. Całą jego sprawę prowadziła kancelaria Fenix (https://kancelariafenix.pl/upadlosc-konsumencka/). Najważniejsze, że efekt końcowy całej procedury wypadł całkiem dobrze. Jest teraz ok.
blik44
 
Posty: 66
Rejestracja: 14 Paź 2018 17:53


Wróć do GPW + Forex

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość