Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Malwina » 07 Lis 2015 14:54

Może faktycznie warto zajrzeć.
Malwina
 
Posty: 196
Rejestracja: 28 Cze 2015 13:44

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez DarekK » 15 Lis 2015 13:50

Możliwości naprawdę bardzo dużo. Przypominam, że mamy internet co sprawia, że czy jesteśmy w dużym mieście, czy małym traci na znaczeniu. Druga sprawa obecnie wiele firm się rozwija i oferuje ciekawe warunki współpracy przykład AromaCorp która szuka dystrybutorów własnych rozwiązań - http://www.aromacorp.pl/dystrybucja/ - finansują 100% inwestycji co możne na pewno wielu zachęcić bo jak wiadomo główny problem to bardzo często brak finansów odpowiednich do startu.

Można pomyśleć i poszukać. Opcje są, trzeba tylko chcieć.
DarekK
 
Posty: 234
Rejestracja: 07 Maj 2014 07:04

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Ajlar » 20 Lis 2015 20:49

a moze ekomyjnia? Ja rozważam otwarcie takiej myjki - mam posesję i znalazłam sklep, gdzie można kupic maszyny parowe
i całą chemię do takiej myni. Myślę, ze to dobry pomysł.
Ajlar
 
Posty: 703
Rejestracja: 29 Wrz 2015 11:55

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Ares » 02 Gru 2015 19:18

Znajdzie się tu jakiś lakiernik? Myślałem nad usługami lakierniczymi, ale wiadomo do tego trzeba mieć sprzęt. Jakie dobre agregaty lakiernicze polecacie? Uważam, że taki sprzęt musi być w miarę profesjonalny, dlatego szukam specjalistów w temacie.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Malwina » 06 Gru 2015 14:50

Właśnie też w tej kwocie chciałabym się zamknąć.Z tego co się dowiadywałam to 10 -15 tys.potrzeba na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej pod logo CUK na zasadzie franczyzy.Przyglądam się temu tematowi, bo ubezpieczenia wydają mi się dosyć intratnym zajęciem.Na wiosnę chciałbym z jakimś dobrym pomysłem wystartować.
Malwina
 
Posty: 196
Rejestracja: 28 Cze 2015 13:44

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Ares » 13 Sty 2016 11:35

Desurak napisał:Może coś oferującego czyszczenie chemiczne może dać teraz zysk? Na pewno potrzebny będzie spory kredyt na zakup sprzętu i środków, ale coraz więcej ludzi z takich firm korzysta, więc może to być opłacalne.

Uważam, że może być to bardzo dobry biznes. Warto poszukać sobie dobrej oferty artykułów czyszczących. Możesz takie dostać na przykład w https://ejedrek.eu/ . Uważam, że hurtownia posiada naprawdę dobrą ofertę i wysokiej jakości artykuły czyszczące w atrakcyjnych cenach.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez pik » 08 Mar 2016 10:38

Artykuły pisane przez specjalistów na temat prowadzenia i zakładania własnego biznesu dostępne są na portalu Cena Biznesu. Zajrzyjcie sobie na http://cenabiznesu.pl/ i sprawdźcie dostępne tutaj artykuły i porady.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Apollog » 14 Mar 2016 20:13

Najlepiej nie skupiać się na lokalnym rynku, tylko wejść w interes internetowy - wtedy masz nieograniczoną liczbę odbiorców - liczy się tu tylko pomysł:-) Jak coś dobrze wykombinujesz to internet jest najpewniejszy i najbardziej wygodny i stosunkowo niedrogi, odchodzą ci różne koszta...To moje zdanie :)
Apollog
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 Mar 2016 01:25

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez igregor » 27 Kwi 2016 15:49

Serwis samochodowy.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Jaki biznes? - miasto 15 tys.

Postprzez Ares » 01 Wrz 2016 11:23

Popularne są ostatnio myjnie parowe. Jeśli interesują was ceny takich sprzętów, to możecie sprawdzić je na - myjki parowe cena. Osobiście uważam, że taki biznes może być bardzo dobrym rozwiązaniem w mieście, gdzie takich myjni parowych brakuje.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości