Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Sytuacja na rynku pracy. Oferty pracy i współpracy, profesjonalne dokumenty do szukania pracy LM, CV, podanie o pracę - http://ekasa.com.pl , wskazówki jak odpowiadać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez Kenis » 09 Gru 2019 13:26

Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co chcesz robić. Wiele osób decyduje się na podjęcie się pracy, nawet tej dodatkowej na terenie Niemiec. Tak opieka nad osobami starszymi coraz więcej zyskuje na popularności. Tutaj http://bravecare.pl/pl/bezpieczna-praca/ znajdziesz na ten temat informacje, które mogą okazać się pomocne. Warto zapoznać się z nimi w wolnej chwili.
Kenis
 
Posty: 154
Rejestracja: 12 Sty 2017 19:00

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez Michal92 » 10 Gru 2019 12:31

Możesz zostać niezależnym doradcą w Cuk, wystarczy że jesteś agentem ubezpieczeniowym. Będziesz mógł pracować z ofertą 17 towarzystw ubezpieczeniowych w dogodnych dla siebie godzinach. https://cuk.pl/wspolpraca/niezalezny-doradca
Michal92
 
Posty: 383
Rejestracja: 15 Wrz 2018 08:09

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez Dreaming » 20 Gru 2019 22:09

To kwestia predyspozycji, otwartości na ludzi, komunikatywności a zwłaszcza chęci. Call center tak jak wczesniej pisali tam wyżej to dobre rozwiazanie zwłaszcza jesli ktoś chce sobie dorobić. W medicover w contact center dużym plusem są elastyczne godziny pracy. Stanowiska zajmują ludzie z różnym stażem, różnym doświadczeniem wiec naprawde jest spora róznorodność jeśli chodzi o doświadczenie, ale to daje też mozliwosc układania grafików pod dostępność pracowników. Co prawda umowę o pracę dostaje sie dopiero po przepracowaniu roku, ale nie jest to problem zwłaszcza dla studentów, którzy chcą sobie dorobić. A jeśli ktoś sie naprawde wkręci to wiadomo że zostanie na dłużej.
Dreaming
 
Posty: 107
Rejestracja: 10 Lut 2018 00:09

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez Misia123 » 21 Mar 2020 15:21

duzo osob ostatnio zarabia w internecie pisząc artykuły sponsorowane i załączając linki z artykułów sponsorowanych Moja siostra tak dorabia i bardzo korzystnie finansowo na tym wychodzi. Takze warto sprobowa
Misia123
 
Posty: 162
Rejestracja: 02 Gru 2018 17:45

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez mpiryjczyk » 06 Lis 2020 22:52

Z pewnością wiele osób zastanawia się nad tym, jak sobie dorobić . Niestety w wielu przypadkach okazuje się, że jeden etat to zbyt mało, aby zapewnić sobie odpowiednie warunki. Wydaje mi się, że jak najbardziej znajdziecie na to wszystko sposoby. W tym temacie internet jest bardzo pomocny.
mpiryjczyk
 
Posty: 1595
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez klarisa » 18 Gru 2020 01:14

Zerknijcie sobie tutaj: praca kurier - ogłoszenia z FACHPRACY. W tym zawodzie można sporo zarobić. Różne firmy kurierskie potrzebują pracowników wyłącznie na weekendy lub godzinach wieczornych. Oczywiście są też propozycje na cały etat. Rozejrzyjcie się tam. Być może uda wam się znaleźć propozycję, która was zainteresuje.
klarisa
 
Posty: 175
Rejestracja: 27 Sie 2018 18:59

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez Tymoteusz1 » 05 Sty 2021 12:23

Pytanie tylko, czego konkretnie szukacie?
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 07 Mar 2022 21:18, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez EmmaSS » 10 Sie 2021 20:55

Przecież mamy internet do dyspozycji, wykorzystajmy go:) Serwisy ogłoszeniowe to najlepsze do tego miejsca jak dla mnie. Tak praca łódzkie - oferty na Geopraca mnie osobiście bardzo się przydały. Znalazłam tu całkiem sporo aktualnych, bardzo fajnych ofert pracy i to w moim zawodzie.
EmmaSS
 
Posty: 195
Rejestracja: 01 Maj 2018 10:36

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez Konwalia » 23 Sty 2022 23:54

Ostatnio natrafiłam na ten artykuł - https://prawnik-online.eu/dyskryminacja ... ,5900.html . Zaciekawił mnie. Czy w Waszych zakładach pracy spotkaliście się z dyskryminacją? Czy to osobiście czy np obserwowaliście jak ktoś inny jej doświadczał? Chętnie poczytam na ten temat.
Konwalia
 
Posty: 145
Rejestracja: 06 Sty 2020 19:52

Re: Gdzie szukać pracy dodatkowej? Jakieś propozycje?!

Postprzez gama » 15 Sie 2022 09:39

W zasadzie to w tej chwili wcale nie jest tak trudno jeśli chodzi o zatrudnienie, trzeba dowiedzieć się gdzie jej szukać. Gdyby potrzebna była na przykład Praca Gdańsk jak na moje to mądrą decyzją będzie szukać w necie, gdzie można znaleźć szereg różnych portali z ogłoszeniami.
gama
 
Posty: 511
Rejestracja: 15 Lip 2019 15:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Praca

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 6 gości

cron