Catering dietetyczny - plusy i minusy

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez Pacynka0 » 03 Lis 2020 18:53

koktajle koktajlami. Ja preferuję naturalne sposoby czyli diety i treningi. . Oprócz dobrej diety noszę bieliznę korygującą. Ja kupiłam taką z http://www.orirose.pl i powiem szczerze, że na prawdę pomaga. Miałam wcześniej kilka innych ale za bardzo uciskały brzuch osłabiając jego mięśnie i niszczyły się po kilku praniach. Ten materiał z orirose jest miękki , wygodny w noszeniu .
Pacynka0
 
Posty: 465
Rejestracja: 13 Wrz 2016 14:33

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez Olkka » 04 Lis 2020 18:25

Jak dla mnie catering ma same plusy. Ja dzięki Wygodnejdiecie w końcu jem regularnie i zdrowo. Posiłki są smaczne, świeże i różnorodne wiec dieta się nie nudzi. A co ważniejsze sama nie musze tracić czasu na gotowanie.
Olkka
 
Posty: 48
Rejestracja: 20 Maj 2019 18:55

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez Miren » 10 Lis 2020 12:17

Na ten moment dostrzegam same plusy cateringu dietetycznego. W mojej ocenie jest to nie tylko oszczędność czasu, ale również wygoda w codziennym życiu. Jednocześnie dostarcza odpowiednią ilość kalorii i wartości odżywczych, a jedzonko jest urozmaicone przynajmniej w przypadku firmy SportFoodBox z Warszawy z której usług korzystam w wydaniu diety Classic Fit https://sportfoodbox.pl/diet/classic-fit-2/ Myślę, że powinniście ją sobie przynajmniej na początku na tydzień przetestować i przekonać, czy będziecie zadowoleni ;)
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez older » 18 Lis 2020 13:20

No tak, minusem może być oczywiście wysoka cena, ale jak sobie porównamy z ilością zaoszczędzonego czasu i różnorodnością potraw, to jednak wychodzi na to, że warto jest wykupić catering. Ja też mam klasyczny ze wspomnianego Miód Maliny i powiem wam, że najdam się i chudnę. Jestem zadowolona też dlatego, że dowożą do domu, co w obecnych czasach jest bardzo ważne.
older
 
Posty: 126
Rejestracja: 20 Sty 2020 15:27

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez Amelka » 24 Lis 2020 06:30

Dla mnie taki catering to same plus. Bez robienia zakupów, bez gotowania, mam całodzienne, zdrowe, pełnowartościowe wyżywienie. W dodatku w firmie, gdzie zamawiam posiłki - Biorself - https://biorself-catering.eatbu.com/ mogę wybrać rodzaj diety, jaka mi najbardziej odpowiada, a posiłki zamówić w ekologicznych pojemnikach z trzciny cukrowej. Dzięki diecie pudelkowej udało mi się zrzucić parę kilogramów, mam więcej wolnego czasu (który mogę wykorzystać na swoje hobby), mam lepsze samopoczucie i więcej energii.
Amelka
 
Posty: 162
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:44

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez Majkaaa » 02 Gru 2020 17:37

Ja sama nie lubię gotować więc opcja z cateringiem zdecydowanie jest dla mnie;) Zamawiam wygodnadietę, już jakiś czas. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie, świeżo i co ważniejsze regularnie a przez to udało mi się nawet zrzucić kilka zbędnych kilogramów;)
Majkaaa
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 Maj 2019 18:57

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez bella91 » 18 Gru 2020 14:22

Zobacz sobie ofertę cateringu Miód Malina. Dostarczają jedzenie pod drzwi a to bardzo ważne w obecnej sytuacji epidemiologicznej. catering dietetyczny Miód Malina to też idealna opcja dla osób, które nie mają czasu lub nie lubią gotować. Sama korzystam z oferty już pół roku i jestem zachwycona. nie wiem czy kiedykolwiek wrócę do gotowania.
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez Tymoteusz1 » 20 Gru 2020 15:40

Jeśli postawicie na rzetelną firmę, to raczej nie macie się czego obawiać. Dzisiaj cateringi dietetyczne są często prowadzone przez specjalistów, co daje Wam pewność, że zjecie nie tylko smacznie, ale też zdrowo.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 07 Mar 2022 21:16, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez AnnaMaria90 » 28 Gru 2020 14:52

ja z takich typowych diet pudełkowych jeszcze nie korzystałam ale zdarzyło mi się już zamawiać soki z firmy Nuja. Taki 3 czy 5 dniowy detoks ma wiele pozytywnych skutków na sama firma cieszy się dobrymi opiniami https://www.nuja.pl/opinie. Soki są smaczne i syte, trzeba pamiętać by trzymać je w lodówce wtedy spokojnie zachowają należytą świeżość :)
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: Catering dietetyczny - plusy i minusy

Postprzez FilipS » 11 Sty 2021 11:59

Jeśli o mnie chodzi to na pewno warto tutaj wymienić catering dietetyczny od SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/ z którego korzystam, przede wszystkim mają opcje dopasowane pod różnymi względami kalorycznymi. Dostępne są wersje - classic fit, wege, czy także diety sokowe oraz sirfood. Wszystko co potrzebujecie pod konkretne potrzeby, mam nadzieję że będziecie zadowoleni i co najważniejsze w nowym roku uda się także osiągnąć wymarzone cele odnośnie poprawy sylwetki i lepszego samopoczucia!
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron