Karnisze

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Karnisze

Postprzez shaq » 02 Gru 2020 16:02

Kupował ktoś z was przez internet karnisze? Polecicie może jakiś sprawdzony i porządny sklep, który je oferuje? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie http://www.torex.com.pl/ , jednak zależy mi także na waszej opinii. Może ktoś z was korzystał z ich oferty? Czekam na wasze odpowiedzi, będę bardzo wdzięczny za pomoc!
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku. Problemy, jak widać ewoluowały. Metody też, choć sentyment do tych prostych pozostał.
shaq
 
Posty: 444
Rejestracja: 14 Sty 2019 14:35

Re: Karnisze

Postprzez bajabongo » 09 Gru 2020 09:38

jak dla mnie, to tylko i wylacznie karnisze elektryczne łódz , zamawialam juz od nich wiec co do jakosci produktów od nich nie mam zadnych watpliwosci, a takie elektryczne karnisze to super rozwiazanie, bo u mnie nie dosc, ze sa i tak wysoko, to jeszcze jestem niska i mam problem z zasuwaniem zaslon
bajabongo
 
Posty: 153
Rejestracja: 20 Lis 2019 21:14


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości