Gastronomia - Invest Horeca

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Gastronomia - Invest Horeca

Postprzez Miren » 20 Lis 2020 08:47

Witam,
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do gastronomii? Zależy mi na cenie, funkcjonalności i jednocześnie profesjonalnym podejściu ze strony obsługi klienta do naszym potrzeb. Pomożecie?
Miren

Re: Gastronomia - Invest Horeca

Postprzez Jacekk » 20 Lis 2020 23:03

Jeżeli dobrej jakości wyposażenie gastronomiczne to zdecydowanie Invest Horeca - https://investhoreca.pl/ sklep z rozbudowaną ofertą, dobrymi cenami i propozycjami zarówno do małej gastronomii, restauracji, czy też rzeczy do domu. Ceny przystępne i też dotrzymanie terminów realizacji, pozdrawiam!
Jacekk

Postprzez Kondik » 21 Lis 2020 16:35

Podzielam opinię odnośnie Invest Horeca, współpracujemy już od dłuższego czasu. Profesjonalizm obsługi, dobry wybór sprzętów i też sprawne realizacje, abyśmy mogli dalej skutecznie działać.
Kondik

Postprzez Aleksander » 21 Lis 2020 16:37

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że i nam uda się dobrać sprzęt do naszej kawiarni która rusza wiosną :)
Aleksander

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości