Jak usprawnić sprzedaż?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Jak usprawnić sprzedaż?

Postprzez jędrka » 16 Lis 2020 17:27

No przede wszystkim skutecznym marketingiem internetowym. Tu jednak zamiast iść w powielane działania, wybrałam dobre eksperckie treści, które przyciągają znacząco większą uwagę i na zdecydowanie dłużej. Tu mam pomoc od http://copywriting.katowice.pl którzy to sumiennie przygotowują tak treści, aby były w nich ukryte informacje o mnie, a jednocześnie były na tyle interesujące, by ludzie udostępniali między sobą takie teksty.
jędrka
 
Posty: 25
Rejestracja: 15 Sty 2020 22:30

Re: Jak usprawnić sprzedaż?

Postprzez polka » 24 Lis 2020 19:27

Firmy ogłaszają się na różnych portalach sprzedażowych, aby dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Widziałam, że niektóre firmy oferują swoje usługi również poprzez market place. Artykuł na ten temat znajdziecie tutaj https://www.sendit.pl/blog/sprzedaz-prz ... y-i-zalety i uważam, że warto go przeczytać, zanim zdecydujecie się na takie zakupy.
polka
 
Posty: 419
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Re: Jak usprawnić sprzedaż?

Postprzez salonka » 25 Lis 2020 22:22

Przede wszystkim trzeba zainwestować w dobry marketing, to jest najlepsza metoda na zwiększenie sprzedaży. Zainteresuj się reklamą internetową, poczytaj sobie na blogu http://adrenalinemd.pl/ o dostępnych narzędziach oraz o tym, jak należy je wybierać pod konkretny cel jaki zamierzamy zrealizować. I najlepiej zlecić takie działania profesjonalnej agencji marketingowej
salonka
 
Posty: 237
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: Jak usprawnić sprzedaż?

Postprzez gracia » 27 Lis 2020 00:00

Trzeba zainwestować w reklamę, a najlepiej tą internetową. Tu mi pomagali z http://marketing-szeptany.biz.pl gdzie na podstawie moich oczekiwań poprowadzili dla mnie całą kampanię marketingu internetowego. Celne działania, które nie tylko rozpowszechniły informacje o firmie ale i poprawa wizerunku marki.
gracia
 
Posty: 24
Rejestracja: 23 Mar 2020 10:41

Re: Jak usprawnić sprzedaż?

Postprzez KarinaM » 03 Gru 2020 13:22

Pytanie tylko, jakie konkretnie techniki sprzedaży stosujecie w swojej firmie? Jeśli nie dopasujecie ich pod kątem danego klienta, to może być Wam o wiele trudniej funkcjonować na rynku. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do http://site-call.pl/rodzaje-technik-sprzedazy/ i dowiedzieć się, co dzisiaj sprawdza sie najlepiej. Myślę, że to może być dla Was ogromnym wsparciem w biznesie, więc nie ma co czekać. Im szybciej zorganizujecie takie aspekty, tym prościej będzie Wam osiągnąć pożądany przez Was efekt.
KarinaM
 
Posty: 297
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość