Mailing, a newsletter?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Mailing, a newsletter?

Postprzez Racer » 16 Maj 2018 14:35

U nas w firmie korzystamy z systemu do mailingu, który sprawdza się bardzo dobrze. Dzięki niemu możemy łatwo utrzymywać kontakt ze swoimi klientami i prowadzić kampanie marketingowe. Na stronie http://sare.pl/nasze-rozwiazania/e-mail-marketing/ można poczytać o tym nieco więcej, jakby ktoś chciał skorzystać z takiego rozwiązania.
Racer
 
Posty: 305
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Re: Mailing, a newsletter?

Postprzez semtak » 27 Cze 2018 21:37

Maling warto prowadzić do swoich klientów ale trzeba pamiętać o wyrażeniu przez nich na to zgody w innym wypadku można mieć poważne problemy.
Damian z Agencji SEMTAK
semtak
 
Posty: 28
Rejestracja: 27 Cze 2018 10:07

Re: Mailing, a newsletter?

Postprzez topelka » 05 Paź 2020 11:22

Moim zdaniem najlepiej się sprawdza kontakt telefoniczny. Masz wtedy od razu odpowiedź klienta co o ofercie myśli, masz też pewność, że się z nią zapozna. Maile z tego co dobrze wiemy czyta garstka przedsiębiorców, zwyczajnie z braku czasu. Ale jak dzwonimy to mamy najczęściej jedną szansę by ofertą zainteresować klienta. I trzeba to wykorzystać. Zanim wykonuje się połączenia trzeba się przygotować zaczynając od cold calling https://focustelecom.pl/blog/cold-calli ... to-dobrze/ . Tu macie wszelkie porady jak wykonać ten proces odpowiednio, ile powinien trwać, co zawierać. W ten sposób są znacznie większe szanse na zdobycie klienta.
topelka
 
Posty: 278
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Mailing, a newsletter?

Postprzez salonka » 30 Paź 2020 23:28

Ciężko oszacować co się sprawdza lepiej nie znając szczegółów. Różnie to może być w różnych sytuacjach. Bowiem jest tyle narzędzi marketingowych i tyle różnych celów, które firmy pragną osiągnąć, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, która forma reklamy jest najlepsza. Sporo o tym mowy na blogu http://adrenalinemd.pl/ . Dlatego w tej sprawie najlepiej poradzić się specjalistom
salonka
 
Posty: 236
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości