Gdzie kupić meble do magazynu?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez Mlodybiznesman » 15 Gru 2014 13:32

Witam, znajomy pilnie poszukuje firmy zajmującej się wyrobem i sprzedażą mebli do magazynu swojej firmy. Nie bardzo mogłem mu pomóc, ale może ktoś z obecnych wie gdzie takie meble dostać? Chodzi o regały, które będą trwałe i z dobrego materiału.
Mlodybiznesman
 
Posty: 28
Rejestracja: 21 Lis 2014 08:48

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez tetate » 15 Gru 2014 14:13

Proponuję podsunąć mu ofertę firmy Bakpol
http://www.bakpol.pl/informacja/23/meble-na-wymiar - mają tam bardzo dobrej jakościowo meble na wymiar. Wiem ponieważ sam jakiś czas temu wymieniałem wyposażenie w firmie. Tym razem postanowiłem zainwestować w coś porządnego. Meble posiadają wszystkie odpowiednie atesty. Są zgodne z ISO i wykonane z mocnych metali.
Ceny również nie są takie wysokie.
Image
tetate
 
Posty: 150
Rejestracja: 30 Lip 2013 12:04

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez igregor » 23 Gru 2014 15:55

Po firmie, która zbankrutowała wyjdzie cenowo najkorzystniej. Allegro i inne ogłoszenia.
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez pik » 29 Sty 2015 14:13

Sprawdźcie ofertę wyposażenia magazynów - Regały przepływowe - LOG-SYSTEM . Firma oferuje profesjonalne wyposażenie sklepów oraz magazynów. Polecam.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez Ares » 15 Kwi 2015 12:48

Jeśli szukacie oferty maszyn obróbkowych, możecie sprawdzić ofertę firmy abplanalp.pl. Mój znajomy też ostatnio urządzał swoją halę produkcyjną i właśnie tam zakupił maszyny do obróbki metali. Solidny sprzęt w dobrej cenie.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez burn » 20 Maj 2015 08:30

igregor napisał:Po firmie, która zbankrutowała wyjdzie cenowo najkorzystniej. Allegro i inne ogłoszenia.


Też o tym myślałem, ale często takie meble rozchodzą się wśród znajomych.
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez czarownica » 02 Lis 2015 17:13

Meble do magazynu powinny być przede wszystkim solidnie wykonane, Wydaje mi się, że najszybciej znajdziesz takie meble tutaj . Sama niedawno bardzo interesowałam się tym tematem i wiem, gdzie najszybciej można coś takiego znaleźć.
czarownica
 
Posty: 895
Rejestracja: 27 Paź 2014 16:55

Re: Gdzie kupić meble do magazynu?

Postprzez Enigma » 17 Mar 2020 18:40

Zdaje się, że takie właśnie widziałam na portalu ogłoszeniowym Ceneo Lokalnie https://www.ceneolokalnie.pl/turek , ale jeszcze zajrzyj i się upewnij, bo może już ktoś je kupił. W ogóle to bardzo fajna strona ogłoszeniowa, na której ludzie wystawiają sporo praktycznych rzeczy. Skoro już ją znalazłam to będę częściej zaglądać bo ceny są całkie przyzwoite.
Enigma
 
Posty: 94
Rejestracja: 06 Gru 2018 11:19


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron