Budowa domu - łazienka

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Budowa domu - łazienka

Postprzez koniczynka » 30 Lip 2012 09:47

Jesteśmy z mężem w trakcie budowy domu. Zastanawiamy się nad wyborem kolejnych materiałów i elementów. Teraz przyszła kolej na łazienkę i trzeba zdecydować się na kafelki i meble. Czy znacie jakieś sprawdzone sklepy w Warszawie z takim asortymentem? Zależy nam przede wszystkim na bardzo dobrej jakości - w końcu dom to także inwestycja na długie lata :) jeśli chodzi o kafelki to na forum budowlanym ktoś mi polecał te płytki ceramiczne z myway-paradyz - czy ktoś z was ma może takie u siebie i może już ocenić ich jakość? dzięki z góry za porady. Jeśli znacie także jakieś przykładowe nowocznesne aranżacje łazienki, to podeślijcie linki.
Pozdrawiam.
koniczynka
 
Posty: 5
Rejestracja: 30 Lip 2012 09:41

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez ola22 » 21 Lis 2012 21:14

Ja w castoramie kupowałam materiały i wyszło m nie to stosunkowo tanio,na pewno taniej niż w sklepach zwykłych.
ola22
 
Posty: 20
Rejestracja: 20 Lis 2012 12:06

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez fleszyn » 26 Maj 2013 10:13

Ja cały materiał do łazienki kupiłem w greinplaście, kupiłem dużo i dostałem rabat, i od teraz jestem ich stałym klientem. Mają tam bardzo dobrych fachowców którzy pomogą z doborem materiałów, załadunek jest szybszy niż zamki błyskawiczne a profesjonalizm widać na każdym kroku.
fleszyn
 
Posty: 271
Rejestracja: 19 Lis 2012 15:09

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez Tego » 27 Maj 2013 11:28

Oglądacie Bitwę o Dom w TVN? Fajny odcinek był co do łazienek.
Tego
 
Posty: 5
Rejestracja: 28 Cze 2012 21:33
Miejscowość: To masaka można takie kupić w Czechach

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez dirtydancer » 27 Cze 2013 08:21

Chciałam wycenić nieruchomości i znajomy polecił mi e-propertyrating.pl . Dzięki temu systemowi udało się w łatwy i przyjemny sposób wykonać wycenę. Skorzystałam także z innych funkcjonalności tego systemu. Jest to naprawdę ciekawa sprawa.
dirtydancer
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Cze 2013 14:50

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez brownskin » 04 Lip 2013 10:23

Tez ostatnio odremontowałem łazienkę, największy problem był z oświetleniem, bo chciałem dobrać coś, co nie będzie bardzo raziło. Chciałem takie subtelne światło, więc zdecydowałem się na określony typ żarówek, do tego fajne, stylo klosze (taki model) i całość zyskała super charakter :)
brownskin
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 Wrz 2012 18:01

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez mista » 18 Lip 2013 15:10

duże sieciówki budowlane zwykle maja atrakcyjne ceny
mista
 
Posty: 7
Rejestracja: 18 Lip 2013 15:07

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez pik » 30 Gru 2013 14:18

Sprawdźcie ofertę domów na http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-bez-garazu . Naprawdę dobre projekty.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez Ares » 13 Sty 2014 19:47

Jeśli chcecie porządnie zabezpieczyć dom przed utratą ciepła polecam wam badania termowizyjne -http://biurorenomex.pl/ . Pozwalają w znacznym stopniu zaoszczędzić na zużyciu energii potrzebnej do ocieplenia domu.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Budowa domu - łazienka

Postprzez zott » 16 Sty 2014 12:03

Szukacie ciekawych projektów aranżacji łazienki? Polecam firmę http://www.deconova.pl/ , z projektu której korzystałem podczas aranżacji swojej wymarzonej łazienki. Oferują profesjonalne projekty o bardzo wysokiej jakości. Bardzo atrakcyjna oferta i doświadczeni pracownicy. Firma oferuje również bezpłatne doradztwo w dziedzinie architektury.
zott
 
Posty: 541
Rejestracja: 21 Maj 2013 12:01

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości