Dach

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Dach

Postprzez ewabrzezinska » 06 Sie 2020 10:39

Hej. Chcialabym wykonac hydroizolacje dachu i myslalam o zleceniu tego Dachy Zawadzki Jak wam sie wydaje? Bede zadowolona? Pozdrawiam.
Nie na darmo Niemcy nazywają atak słowem oznaczającym burzę.
ewabrzezinska
 
Posty: 92
Rejestracja: 26 Sie 2017 22:15
Miejscowość: Polska

Re: Dach

Postprzez Aleksander » 09 Sie 2020 11:26

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o wybór dobrego pokrycia dachowego to koniecznie zwróćcie uwagę na Braas w przypadku którego będziecie mogli liczyć na najwyższą jakość porządnych pokryć dachowych, typu dachówka, blachodachówka panelowa, pozostałe akcesoria dachowe i bezpieczny oraz trwały system hydroizolacji od Icopal dla dachu, ale i fundamenty.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Dach

Postprzez angel55 » 31 Sie 2020 16:03

Wybór odpowiedniego dachu to ważna kwestia - w końcu każdy chce aby jego dach był wykonany z solidnych materiałów i służył niezawodnie przez lata. Z własnego doświadczenia chciałabym zwrócić Waszą uwagę na propozycję od firmy https://www.gerardroofs.pl/pl/ Ich blachodachówka z posypką wulkaniczną zasługuje naprawdę na wyróżnienie. Gwarantują aż 50 lat gwarancji, a to z pewnością może świadczyć o ich pewności co do swoich wyrobów. Z własnego doświadczenia zdecydowanie polecam ich usługi.
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Dach

Postprzez Aleksander » 10 Wrz 2020 07:34

Jeżeli dach to zdecydowanie Braas,gdzie będziecie mogli liczyć na jakość, profesjonalne podejście i dobry zakres cenowy. Wszystko tak jak być powinno i będziecie mogli liczyć na 30 lat gwarancji oraz bardzo dobre wykonanie i różnorodne zestawienia kolorowe.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Dach

Postprzez FilipS » 22 Wrz 2020 21:54

W przypadku przeprowadzania prac dekarskich przy dachowce to zdecydowanie polecam certyfikowanych dekarzy m.in Braas. Są odpowiednio wyszkoleni na dachówkach i potrafią zrobić naprawdę trudne rzeczy m.in wole oko i ułożyć piękna dachówkę wyłożoną na igłę.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Dach

Postprzez monikabert90 » 23 Wrz 2020 20:15

A co sądzicie o wykorzystaniu do budowy dachu drewna konstrukcyjnego? Widziałam ostatnio coś takiego w ofercie firmy mG Dachy na stronie internetowej https://mgdachy.pl/drewno-konstrukcyjne/. Jak sądzicie, czy to dobre rozwiązanie? Jakie są Waszym zdaniem jego plusy, a jakie minusy?
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Dach

Postprzez Miren » 29 Wrz 2020 22:24

Odnośnie poszukiwań trwałych i jednocześnie pięknych oraz bezpiecznych pokryć dachowych to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście także zwrócili uwagę na ofertę producenta Braas u którego znajdziesz dosłownie wszystko czego możesz potrzebować zarówno do izolacji, uszczelnienia, czy też wyboru rodzaju dachówki ceramicznej, cementowej, blachodachówki panelowe jak i skuteczne systemy hydroizolacyjne Icopal.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Dach

Postprzez Tymoteusz1 » 03 Lis 2020 14:00

Tutaj w ogóle nie ma miejsca na żadne wątpliwości.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 07 Mar 2022 21:02, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Dach

Postprzez mpiryjczyk » 04 Lis 2020 01:03

Na wiosnę mamy w planach malowanie dachu, ponieważ po kilku latach i po różnych warunkach atmosferycznych niestety nie wygląda on dobrze. Na szczęście jest wiele różnych sprawdzonych sposobów i ja na pewno skorzystam z oferty sklepu https://www.dekoratorium.pl/pl/Marki/Rafil/c/b2c-rafil . Miałam już okazję korzystać i na pewno wrócę jeszcze raz po najlepsze produkty do remontów i poprawek.
mpiryjczyk
 
Posty: 1598
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Dach

Postprzez Olsy » 20 Lis 2020 12:58

Jak ma być to porządne i dość lekkie pokrycie dachowe to moim zdaniem zdecydowanie najlepsza opcja jest dachówka ceramiczna Turmalin, betonowa Teviva bądź blachodachowka panelowa Quadro. W mojej ocenie świetna opcja która zaskakuje efektami, natomiast teraz na zimę możecie w Braas znaleźć promocję na dachówki cementowe Teviva, Celtycka i Bałtycka CISAR. Pozdrawiam!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości