ubrania

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: ubrania

Postprzez shaq » 24 Cze 2020 01:23

Hej! A korzystaliście może z tej hurtownia odzieży ? Szukam dobrych jakościowo ubrań damskich. Chciałbym coś kupić na prezent dla swojej żony, dlatego bardzo zależy mi na znalezieniu sprawdzonej hurtowni. Macie może jakieś propozycje? Jak na razie trafiłem jedynie na tą stronę przeszukując internet. Warto się na nią zdecydować? A może macie jakieś inne ciekawe propozycje?
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku. Problemy, jak widać ewoluowały. Metody też, choć sentyment do tych prostych pozostał.
shaq

Postprzez shaq » 25 Cze 2020 10:13

Jeżeli chodzi o sklep z butami to świetny kontakt z klientem znajdziesz tutaj https://www.butomaniak.pl/firm-pol-1495 ... Crocs.html . Dla mnie jest to naprawdę ważny aspekt jeżeli chodzi o zakupy onlina. Tutaj znajdziesz i szybko otrzymasz swoje wymarzone buty sportowe. Warto sprawdzić ich szeroką ofertę.
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku. Problemy, jak widać ewoluowały. Metody też, choć sentyment do tych prostych pozostał.
shaq

Postprzez Iware » 01 Lip 2020 04:25

Tak się zastanawiam czy może ktoś z forum mógłby mi podpowiedzieć, gdzie jest najlepiej kupić dobrej jakości i eleganckie spodnie damskie online? Jeśli znacie jakiś sklep z takimi rzeczami, który możecie mi polecić będę wam bardzo wdzięczna za pomoc
Iware

Postprzez katia1 » 03 Lip 2020 07:34

A wiecie może gdzie kupię odzież i akcesoria militarne? Szukam prezentu dla nastolatka, którego interesuje temat wojska. Może to być jakaś kurtka moro, menażka czy rękawice taktyczne. Znacie takie sklepy? :)
katia1

Postprzez Legulas » 03 Lip 2020 13:41

Poszukaj czegoś na allegro. Tam jest chyba największy wybór.
Legulas

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości