Angielski u dzieci

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Angielski u dzieci

Postprzez Fionnka009 » 16 Cze 2020 11:16

Jak wygląda u was nauka angielskiego u dzieci? Wystarczają wam zajęcia w szkole, czy też zapisujecie jeszcze na jakieś dodatkowe zajęcia? Zastanawiam się również nad szkołą anglojęzyczną. Moja córka ma 5 lata, więc jeszcze mam w sumie czas, ale warto takie rzeczy wiedzieć.
Fionnka009
 
Posty: 166
Rejestracja: 08 Sie 2017 06:35

Re: Angielski u dzieci

Postprzez Adamila021 » 17 Cze 2020 14:16

Angielski jest bardzo ważny, jak dla mnie to chyba i nawet najważniejszy przedmiot szkolny. Kiedyś tak nie było, ale teraz granice są otwarte i młodzi ludzie chętnie podróżują, w firmach znajomość angielskiego to podstawa. Ja od razu wysłałam dzieci do anglojęzycznej podstawówki - Te Vizji na warszawskim Wawrze. Też mają dodatkowy język obcy.
Adamila021
 
Posty: 173
Rejestracja: 16 Mar 2017 08:06

Re: Angielski u dzieci

Postprzez Gibran4 » 19 Cze 2020 09:37

Jeżeli właśnie wybierzecie dobrą szkołę to nie trzeba będzie myśleć o niczym dodatkowym. Super sprawa muszę przyznać. Ja tak dostałam polecenie na Te Vizji i zapisałam córkę do tej szkoły. Wszystko mi się tu podoba, zajęcia w małych grupach, kreatywność i podejście nauczycieli. W czasie koronawirusa szkoła super sobie poradziła z lekcjami online.
Gibran4
 
Posty: 364
Rejestracja: 03 Paź 2018 07:41

Re: Angielski u dzieci

Postprzez FrankieeFran » 20 Cze 2020 06:56

Chyba rzeczywiście warto zapisać dzieci do prywatnej szkoły;) Może i się za to płaci, ale dużo rzeczy, które trzeba by było kupić dla dziecka tu już jest w pakiecie.
FrankieeFran
 
Posty: 101
Rejestracja: 05 Paź 2017 08:52

Re: Angielski u dzieci

Postprzez KowalskaA » 21 Cze 2020 08:47

Nie tylko angielski jest ważny, choć to oczywiście podstawa. Drugi język obcy też na pewno się przyda. Może warto już pod tym kątem wybrać szkołę, ba nawet i przedszkole. Dobrze przeanalizujcie sytuacje w waszej okolicy.
KowalskaA
 
Posty: 99
Rejestracja: 01 Maj 2018 12:03

Re: Angielski u dzieci

Postprzez adik356 » 22 Cze 2020 14:37

Dzieci języka najlepiej uczyć od jak najwcześniejszych lat, tutaj https://lincoln.edu.pl/ macie szkołę językową do której warto wysłać dziecko. Mają tam skuteczne metody nauczania, zdawalność ich egzaminów jest na wysokim poziomie. Zobaczcie jaką mają aktualnie ofertę dla klientów.
adik356
 
Posty: 722
Rejestracja: 14 Cze 2014 17:18

Re: Angielski u dzieci

Postprzez lilo09 » 30 Cze 2020 06:30

Nauka języka angielskiego u dzieci to w obecnych czasach coś całkowicie podstawowego. Coraz więcej rodziców pragnie, aby ich pociechy posiadały umiejętności w tym zakresie. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem język angielski jest podstawowym elementem życia w dzisiejszej codzienności. Polecam sprawdzić https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie jest to osoba wysoce wykwalifikowana, która ma genialne podejście do dzieci.
lilo09
 
Posty: 286
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

Re: Angielski u dzieci

Postprzez meggie » 11 Lip 2020 17:29

My myślimy o wysłaniu córki na wyjazd skierowany na naukę języka. Super, gdyby miała możliwość rozmów z obcokrajowcami, a zajęcia były ciekawsze niż typowe siedzenie w szkolnej ławce. Na tlę innych ofert ta szczególnie przykuła naszą uwagę https://angloville.pl/program/angielska-wioska-junior-plus/. Nie dość, że zapewnia indywidualne podejście do ucznia, to jeszcze połączona jest z wyjazdem do Anglii i zobaczenia najważniejszych miast. Polecam sprawdzić.
meggie
 
Posty: 43
Rejestracja: 16 Maj 2018 21:57
Miejscowość: Warszawa

Re: Angielski u dzieci

Postprzez saki89 » 14 Lip 2020 11:34

Wiesz, co? Z tego, co mi wiadomo, to do tej szkoły może zapisać się każdego dziecka, a program od podstaw realizowany jest od 1 klasy, więc Twoje dziecko na pewno zdąży nauczyć się tego wszystkiego w odpowiednim toku nauczania. Sprawdźcie sobie cały program i ofertę edukacyjną.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Angielski u dzieci

Postprzez mpiryjczyk » 15 Lip 2020 17:17

No a właśnie - jeśli chodzi o Te Vizję, to co w wypadku, jeśli dziecko wybierając się do pierwszej klasy zna zaledwie 3 słowa w języku angielskim? Czy jest to jakiś problemem podczas rekrutacji? Czy mogą do tej szkoły zapisać się tylko dzieciaki, które angielski miały już w przedszkolu?
mpiryjczyk
 
Posty: 1595
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości