Muzyka w pracy?

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Muzyka w pracy?

Postprzez tarzycjusz21 » 13 Lis 2019 12:52

Nie wyobrażam sobie pracować bez muzyki – w biurze bywa dość głośno, ludzie rozmawiają przez telefony, generalnie ciężko jest się skupić, a muzyka bardzo mi w tym pomaga :). Specjalnie do pracy kupiłem sobie takie słuchawki bezprzewodowe JBL: https://redcoon.pl/akcesoria/sluchawki- ... 0bt-czarny dzięki którym mam większy komfort, bo żadne kable nie plątają mi się podczas pracy, co miało miejsce w przypadku moich poprzednich słuchawek. Teraz jest o wiele wygodniej – polecam zresztą, byście sami przetestowali takie rozwiązanie ;).
tarzycjusz21

Postprzez rosochacki » 26 Mar 2020 11:39

Skoro już mowa o słuchawkach, to ja w pracy bardzo często używam. Wolę jednak model nauszny niż te klasyki – douszne. Kupiłem model venue od Skullcandy i to jednak klasa, czysty dźwięk, wygoda w noszeniu. Sprawdzają się super i je polecam
rosochacki

Postprzez Miren » 17 Maj 2020 14:00

W przypadku kiedy jednak chcecie sobie posłuchać muzyki w pracy i liczyć na czystość dźwięku oraz nasycenie to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Manta ponieważ przygotowali całą kategorię świetnych słuchawek, ale również specjalne klawiatury, czy myszki gamingowe ;)
Miren

Poprzednia

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości