Kraków ceny lokali użytkowych

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Kraków ceny lokali użytkowych

Postprzez iloczyn » 27 Lis 2019 08:21

Zauważyliście jak wysokie są ceny wynajmu lokali w Krakowie? Z czego wynikają tak wysokie ceny?

Jak wynając dobrze lokal?
Czas robi za ciałem to samo co głupota z duszą.
iloczyn
 
Posty: 91
Rejestracja: 08 Kwi 2013 10:24

Re: Kraków ceny lokali użytkowych

Postprzez fleszyn » 27 Lis 2019 10:33

iloczyn napisał:Zauważyliście jak wysokie są ceny wynajmu lokali w Krakowie? Z czego wynikają tak wysokie ceny?

Jak wynając dobrze lokal?


Duże miasto to wysokie ceny. Nie jest tak tylko w Krakowie ale również we Wrocławiu i w Warszawie, jeśli ceny nieruchomości w centrum Cie przerażają to zerknij sobie na lokale na Christo Botewa, ceny są niższe.
https://chb14.pl/
Bardzo ważna jest umowa wynajmu. Ułożenie dobrej, dopracowanej w każdym szczególe umowy uchroni nas przed nieporozumieniami i konfliktami z wynajmującym związanymi z niedoprecyzowaniem niektórych aspektów związanych z użytkowaniem lokalu. Powinna uwzględniać
cenę czynszu
dodatkowe opłaty
obowiazki ze strony wynajmującego
jak również okres na jaki wynajmowany jest lokal oraz ewentualne podwyżki
fleszyn
 
Posty: 271
Rejestracja: 19 Lis 2012 15:09

Re: Kraków ceny lokali użytkowych

Postprzez saki89 » 03 Lut 2020 22:26

Szczerze? Nie mam pojęcia, jak wszystkie ceny wyglądają w Krakowie, ale ja polecę Wam ogłoszenia z województwa zachodniopomorskiego na stronie https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/lokale i osoby z okolic na pewno coś dla siebie znajdą, bo oferty są bardzo interesujące. Lokali użytkowych jest tam całe mnóstwo do kupienia i do wynajmu.
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Kraków ceny lokali użytkowych

Postprzez cookie » 24 Kwi 2020 22:46

Przede wszystkim zależy od lokalizacji. Popularne miejsce zawsze będzie drogie. Sprawdzaj miejsca, gdzie znajdziesz ogłoszenia wynajmu Tak najłatwiej poznać ceny.
cookie
 
Posty: 682
Rejestracja: 28 Lip 2013 15:18

Re: Kraków ceny lokali użytkowych

Postprzez KarinaM » 27 Kwi 2021 19:26

Otwieram swój gabinet dietetyczny.
Ostatnio edytowany przez KarinaM, 06 Kwi 2022 08:49, edytowano w sumie 1 raz
KarinaM
 
Posty: 824
Rejestracja: 08 Cze 2017 21:17

Re: Kraków ceny lokali użytkowych

Postprzez usper » 17 Sie 2021 21:25

A nie lepiej wynajmować? Ja u mnie w mieście przeraziłem się jak zobaczyłem jakie są ceny lokali, w tych dobrych lokalizacjach. A jeśli biznes nie wypali? Albo za jakiś czas okaże się, że rozsądniej byłoby się gdzieś przenieść? wtedy tylko rezygnujesz z najmu, nie musisz się martwić czy stracisz na sprzedaży. Polecam ofertę Biuro na miarę jeśli szukacie powierzchni biurowych dla Waszych firm, na pewno ich oferta Was zainteresuje. A mają oddziały w różnych miastach, to ogólnopolska agencja nieruchomości.
usper
 
Posty: 263
Rejestracja: 17 Mar 2020 18:37


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości