Sklepy online z okularami

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez gosia88 » 17 Lip 2019 06:04

Znalazłam bardzo fajne okulary Okulary oprawki i szkła Ana Hickmann. Tylko nie wiem czy będą one dobrej jakości, bo ceny nawet mają tam przestępne. Muszę kupić nowe oprawki a nie mam czasu na bieganie po optykach więc postanowiłam zamówić przez internet. Myślicie,że to dobry pomysł? Kupujecie także oprawki czy szkła przez internet? czy lepiej i pewniej jest jednak udać się do optyka? Co radzicie?
gosia88
 
Posty: 10
Rejestracja: 08 Cze 2019 06:08

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez bizgirl » 17 Lip 2019 08:41

Ja nie wiem, czy kupiłabym sobie okulary online. Wolałabym najpierw gdzieś konkretny model przymierzyć.
bizgirl
 
Posty: 663
Rejestracja: 01 Mar 2016 15:44

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez wiosenna13 » 03 Sie 2019 19:28

Właśnie szukam dla siebie okularów i moja znajoma poleciła mi taki sklep https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne-1123.html sama zamawiała tam okulary dla siebie i nie powiem wybrała śliczne. Mają tam ogromny wybór, więc na pewno przejrzę caly asortyment zanim wybiorę jakieś dla siebie,
wiosenna13
 
Posty: 783
Rejestracja: 12 Lis 2017 19:15

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez rybbartek » 03 Sie 2019 22:28

Na pewno jest masa takich sklepów, pewnie nawet nie trzeba szczególnie szukać
rybbartek
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 Sie 2019 22:25

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez Dariuszc » 04 Sie 2019 19:54

Na pewno jest ich dużo, ale - ja muszę sobie przymierzyć i zobaczyć jak wyglądam i jak się w nich czuję.
Dariuszc
 
Posty: 16
Rejestracja: 21 Cze 2019 18:52

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez dana78 » 12 Lut 2020 23:03

Możesz też zerknąć do sklepu online gafas tutaj https://www.gafas.pl . Ja ostatnio tam oglądałam wiele modeli, które mogą Ci się spodobać. Każdy wybierze coś specjalnego dla Siebie w dobrej cenie . Warto czasem szukać ciekawych takich propozycji w sieci, bo markowe, dobre okulary można kupić w dobrej cenie.
dana78
 
Posty: 195
Rejestracja: 12 Lut 2017 22:46

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez older » 23 Lut 2020 12:18

W soczewki24.pl możecie kupić sobie okulary online, czy to zwykłe, czy przeciwsłoneczne, czy nawet stylowe od marki Ray-Ban. Ale też, jeśli macie niedaleko do Bydgoszczy, możecie tutaj https://soczewki24.pl/content/90-salon- ... bydgoszczy podjechać i dobrać sobie dokładnie oprawki i szkła. Wygodnie i od razu wiecie, jak będziecie wyglądać.
older
 
Posty: 126
Rejestracja: 20 Sty 2020 15:27

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez Szefowa1 » 06 Mar 2020 14:34

Hej :) Myślę, że jeśli chodzi o okulary, to warto kupić je bezpośrednio w salonie, a nie przez internet. Porządne okulary trochę kosztują, a jeśli zależy nam na naprawdę wysokiej jakości, to lepiej udajmy się do sklepu/ salonu. Ja tylko raz kupiłam okulary przez internet i pomimo tego, że wymiary. kolor i model się zgadzały, musiałam je reklamować bo optycznie wydłużały moją - już owalną - twarz. I naprawdę nieważne czy kupujemy okulary korekcyjne czy przeciwsłoneczne - nie warto kupować przez internet nawet przy dużych obniżkach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy kupujemy taki sam model, który mierzyłyśmy w sklepie. Z własnego doświadczenia wiem, że kupując okulary, musimy być zadowolone przede wszystkim z koloru soczewek (jeśli są przeciwsłoneczne), kształtu i wygody. Nosek nie może nas uciskać, a same okulary nie mogą spadać. Jeśli jesteśmy obeznane w modelach, markach, wymiarach i wszelkich parametrach okularów, możemy śmiało kupować je przez internet. Jeśli jednak po raz pierwszy kupujemy okulary, naprawdę o wiele lepiej jest się udać do salonu optycznego. W dobrym sklepie/ salonie nie jesteśmy pozostawione same sobie - optycy mogą doradzić nam jaki model najbardziej będzie do nas pasował. Jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic, mogę polecić Wam salon Manufaktura Wzroku.
Pozdrawiam :)
Szefowa1
 
Posty: 23
Rejestracja: 27 Sie 2019 11:45

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez Iware » 18 Kwi 2020 22:24

Na pewno jeśli interesuje was takie rozwiązanie jak soczewka progresywna w kwestii okularów to moim zdaniem powinniście zajrzeć do sklepu americanlens.pl . Na pewno znajdziecie tu to czego szukacie wraz z fachową pomocą i poradami. Jak najbardziej warto jest do nich cajrzeć jeśli szukacie odpowiednich okularów dla siebie
Iware
 
Posty: 606
Rejestracja: 16 Sie 2017 21:41

Re: Sklepy online z okularami

Postprzez stanowczy » 25 Cze 2020 09:54

Z soczewkami był bym ostrożny, nie każdy może je nosić. Zresztą soczewki czy okulary to i tak najpierw powinna być wizyta u okulisty. Ja noszę okulary korekcyjne, szkając w internecie znalazłem te https://eyewear24.net/product-pol-41413-Okulary-korekcyjne-ZEISS-ZS-60001-F090.html Moim zdaniem to dobry wybór. Tym bardziej że jest możliwość montowania - szkła jednoogniskowych do dali i do bliży, biurowych, dwuogniskowych i progresywnych.
stanowczy
 
Posty: 557
Rejestracja: 12 Wrz 2018 17:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości