Odnawialna linia finansowania Finiata?

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Odnawialna linia finansowania Finiata?

Postprzez icon » 09 Mar 2020 10:48

Czy ktoś z Was korzysta może z oferty jaką ma Finiata — na odnawialną linię finansowania? Jaki jest minimalny czas prowadzenia działalności by z takiego finansowania skorzystać?
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Odnawialna linia finansowania Finiata?

Postprzez Aga_szaga » 12 Mar 2020 16:12

Finiata z tego co wiem to kredyt dla firm w postaci podobnej do karty kredytowej. Co prawda nie korzystałam, ale dla mnie ważne jest to co oferuje jeśli chodzi o oprocentowanie. Jakie jest RRSO i na ile można z takiej odnawialnej linii finansowania skorzystać.
Aga_szaga
 
Posty: 187
Rejestracja: 21 Cze 2015 16:22

Re: Odnawialna linia finansowania Finiata?

Postprzez icon » 13 Mar 2020 09:29

Z tego co czytam na stronie Finiaty to koszty takiej pożyczki są dwa. Jeden to 0,33% opłaty za udzielenie linii finansowej. A 2,9% to tak zwane RRSO od wykorzystanej kwoty limitu. I tu pojawia się pytanie, czy to dobre oprocentowanie czy nie?
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Odnawialna linia finansowania Finiata?

Postprzez magneta » 18 Mar 2020 12:51

Tam też masz kalkulator. Więc możesz sprawdzić ile będziesz musiał oddać po wypłacie. Na pewno sporym utrudnieniem może być tylko 6 miesięcy na spłatę. Ale to finansowanie firmy. Jeśli czekamy na spłatę faktury to taka linia finansowania może być przydatna. Szczególnie, ze Finiata nie wymaga wydawania pieniędzy na konkretny cel.
magneta
 
Posty: 59
Rejestracja: 10 Paź 2016 09:26

Re: Odnawialna linia finansowania Finiata?

Postprzez icon » 30 Mar 2020 08:45

Teraz jest trudny czas i faktycznie może być problem z płynnością firm. Więc dostęp do linii finansowania na pewno może być pomocny. Na stronie finiaty jest informacje o tym jakie dokumenty online trzeba przesłać do wniosku. A wszystko można załatwić online. Więc to kolejny plus.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53


Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości