Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez aubree.turner » 05 Mar 2020 18:06

Ogród jest wizytówką domu, u siebie lubię zadbać o to, aby był odpowiednio wypielęgnowany.
aubree.turner
 
Posty: 4
Rejestracja: 05 Mar 2020 17:58
Miejscowość: Warszawa

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez Lucka25 » 11 Mar 2020 15:19

Jeżeli interesuje Cię właśnie ów wątek to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mnie - http://ogrodiplaza.pl .
Lucka25
 
Posty: 13
Rejestracja: 05 Mar 2020 12:03

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez walter.melany » 11 Mar 2020 18:52

Ogród jest wizytówką i ozdobą domu, dlatego warto o niego dbać i pielęgnować.
walter.melany
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Mar 2020 18:47
Miejscowość: Warszawa

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez MAŁPISZON » 12 Mar 2020 10:17

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw do ogrodu jak tutaj
Ostatnio edytowany przez MAŁPISZON, 01 Kwi 2020 08:36, edytowano w sumie 1 raz
MAŁPISZON
 
Posty: 21
Rejestracja: 23 Gru 2019 09:40

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez lilo09 » 24 Mar 2020 14:34

Ogród to pasja na długie lata, a niekiedy do końca życia ;) nie ma się zatem co dziwić, że coraz więcej osób się jej poświęca i spędza czas przy poznawaniu tajników ogrodnictwa. Polecam w takim wypadku sprawdzić jak wygląda, np. nawożenie truskawek aby móc pochwalić się nie tylko pięknymi kwiatami czy krzewami ale i smacznymi owocami z ogrodu!
lilo09
 
Posty: 286
Rejestracja: 26 Lut 2019 11:47

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez KonradSkal » 25 Mar 2020 09:27

Cześć już prawie mamy wiosnę. Dlatego też najwyższy czas wejść do ogródka i przygotować go na czas kwitnienia. Ja osobiście poświęcam mój ogród głownie kwiatom, a na uprawę warzyw zostawiam miejsca niedużo. W ten weekend jadę po cebule kwiatowe.
KonradSkal
 
Posty: 81
Rejestracja: 08 Lip 2019 08:43

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez bukka » 30 Mar 2020 19:36

Warto trochę poczytać, zanim się zabierzemy za urządzanie, czy projekt ogrodu. Jest taki ogrom roślin do wyboru, a każda z nich ma inne wymagania i cechuje się czymś innym. Aby nie popełnić podstawowych błędów, warto poczytać encyklopedię https://kwiaty-ogrody.pl/
Są tutaj bardzo ciekawe artykuły, z których można się wiele nauczyć.
bukka
 
Posty: 378
Rejestracja: 20 Cze 2017 20:37

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez inka55 » 01 Kwi 2020 16:58

Ja posiadam duzy ogródek za domem i chcę w tym roku postawic coś dla zwierzaków które mój ogród odwiedzają. Zastanawiam się nad tematem jakim są karmniki dla ptaków budowa chyba nie będzie taka trudna nie? wiem że są specjalne firmy które zajmują się takimi sprawami.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez xyz » 03 Kwi 2020 19:54

Ja przyznam się , że mam całkiem spory ogród, ale nie jest jeszcze on w pełni zaaranżowany. W tym roku chce troszkę nad nim popracować, dlatego przeglądam chociażby strony takie jak https://www.wooder.com/ . Ponieważ tam można kupić różnorodne artykuły przydatne do ogrodu. Myślę, że zamówię sobie tam przykładowo kratki czy donice drewniane.
xyz
 
Posty: 702
Rejestracja: 14 Sie 2019 16:19

Re: Uprawiacie ogród? Macie kawałek takiej zieleni?

Postprzez Tati17 » 08 Kwi 2020 15:19

Jeżeli chcesz się doedukować na niniejszy temat więcej to radzę wejść sobie na stronę - http://mebledoogrodu.com.pl . Według mnie w tym miejscu odnajdziesz najpotrzebniejsze informacje odnośnie owego problemu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.
Tati17
 
Posty: 12
Rejestracja: 08 Kwi 2020 11:35

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości