prawnik do firmy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: prawnik do firmy

Postprzez szymonpoz92 » 17 Mar 2020 08:56

Warto również sprawdzić mecanasa Mariusza Olężałka z Łodzi, specjalizuje się on co prawda w sprawach karnych ale wiem że dotykał wielu innych zakresów prawa. Co wyróżnia go w podejściu do klienta to ogromne zaangażowanie i praca bardzo bliska klienta już od samego początku. Często osobiście pojawia się na miejscu działania nawet w bardzo późnych godzinach nocnych. Myślę że można mu zaufać, jeśli chodzi o stawki to wbrew pozorom nie są tak bardzo wysokie jak może się do wydawać na pierwszy rzut oka.
szymonpoz92
 
Posty: 505
Rejestracja: 11 Mar 2019 22:52

Re: prawnik do firmy

Postprzez icon » 24 Mar 2020 12:33

Większość kancelarii jak np. https://krpj.pl/ specjalizuje się w obsłudze prawnej firm. Z własnego doświadczenia wiem, że możliwość pomocy prawnej w biznesie może się zawsze przydać więc warto taką współpracę nawiązać.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: prawnik do firmy

Postprzez MariuszXP » 25 Mar 2020 16:32

I tu się akurat zgodzę, prawnika w firmie zawsze warto mieć. Ja od jakiegoś czasu współpracuję już z Panem Tomaszczyk i nigdy nie cieszyłem się z tego bardziej niż w obecnej sytuacji. Konkretna pomoc i wsparcie prawne są na wagę złota a Pan Tomasz ma w prawie pracy ogromne doświadczenie więc wiem, ze możliwie jak najlepiej zadba o moje interesy.
MariuszXP
 
Posty: 23
Rejestracja: 23 Paź 2019 14:43

Re: prawnik do firmy

Postprzez Alinka » 29 Mar 2020 15:52

ja jeszcze polecam mecenasa Tomaszczyka ze względu na łatwość kontaktu, w tej chwili, gdzie spotkania twarzą w twarz są dość ograniczone, dostępność naszego prawnika pod telefonem czy mailem jest niezbędna, a jeżeli o niego chodzi to nigdy nie mieliśmy z tym problemu
Alinka
 
Posty: 16
Rejestracja: 22 Gru 2019 14:25

Re: prawnik do firmy

Postprzez basiabe » 02 Kwi 2020 21:02

W ramach współpracy z biurem rachunkowym, mam także zapewnioną pomoc adwokata Niemcy gdyby była taka potrzeba. To duże udogodnienie, wiem gdzie od razy się zgłosić w razie potrzeby. Polecam Wam biura z tak szerokim zakresem usług.
basiabe
 
Posty: 15
Rejestracja: 10 Wrz 2019 20:55

Re: prawnik do firmy

Postprzez PawełBBB » 16 Kwi 2020 18:58

MariuszXP napisał:I tu się akurat zgodzę, prawnika w firmie zawsze warto mieć. Ja od jakiegoś czasu współpracuję już z Panem Tomaszczyk i nigdy nie cieszyłem się z tego bardziej niż w obecnej sytuacji. Konkretna pomoc i wsparcie prawne są na wagę złota a Pan Tomasz ma w prawie pracy ogromne doświadczenie więc wiem, ze możliwie jak najlepiej zadba o moje interesy.


Też współpracuję z Panem Tomaszczyk i nigdy jeszcze nie cieszyłem się z tego tak bardzo jak w obecnej sytuacji. Służy ogromnym wsparciem prawnym i mam nadzieję, że z jego pomocą uda nam się wrócić na właściwe tory jak najszybciej.
PawełBBB
 
Posty: 29
Rejestracja: 09 Cze 2019 15:00

Re: prawnik do firmy

Postprzez jmkadwokat » 22 Kwi 2020 10:21

W każdej firmie przyda się prawnik. Warto zgłosić się do kancelarii adwokackiej. Często mają oferty biznesowe. Lepiej aby kwestiami prawnymi w firmie zajął się profesjonalista .
jmkadwokat
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Kwi 2020 10:18

Re: prawnik do firmy

Postprzez laurel12 » 23 Kwi 2020 15:50

Czy każda firma musi współpracować z prawnikami?
laurel12
 
Posty: 4
Rejestracja: 23 Kwi 2020 15:44
Miejscowość: Poznań

Re: prawnik do firmy

Postprzez Amela22 » 05 Maj 2020 14:23

Myślę, że w dzisiejszych czasach na pewno warto mieć kogoś takiego jak prawnik. Nie musi to być stała współpracy ale w wątpliwych sytuacjach warto jest mieć się do kogo zwrócić o pomoc. My w takich chwilach zawsze kierujemy się do Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. Ma duże doświadczenie i wiedzę, jest konkretny, rzetelny i sprawdzony. Zawsze znajdzie dla nad wyjście z sytuacji.
Amela22
 
Posty: 51
Rejestracja: 07 Sie 2019 13:10

Re: prawnik do firmy

Postprzez JuliaBed » 01 Cze 2020 14:13

Również śmiało mogę polecić Pana Tomaszczyk. Znakomity specjalista z dużym doświadczeniem i obyciem. My bardzo sobie cenimy współpracę z nim.
JuliaBed
 
Posty: 34
Rejestracja: 25 Cze 2019 12:56

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości