Transport w firmie

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Transport w firmie

Postprzez visnia » 27 Lut 2020 00:46

Orientujecie się, gdzie najlepiej zakupić akcesoria do kontenerów? Mam tutaj na myśli wszelkiego rodzaju wskaźniki temperatury, kaptury, pochłaniacze wilgoci itd. W sieci udało mi się znaleźć namiar na firmę Pro-Trans i planuję skorzystać z ich oferty. Ktoś z was, miał już doświadczenia z tą firmą?
visnia
 
Posty: 1243
Rejestracja: 20 Wrz 2017 14:31

Re: Transport w firmie

Postprzez bella91 » 27 Lut 2020 23:14

Firmy kurierskie nie sprawdzą się na dłuższą metę. Moim zdaniem warto zainwestować w profesjonalny Transport Krajowy. Od siebie mogę polecić firmę transportową M&W Spedition. Działa ona na rynku od wielu lat i posiada bardzo dużą flotę. Sama myślę o nawiązaniu z nią współpracy.
bella91
 
Posty: 504
Rejestracja: 20 Lut 2020 20:24

Re: Transport w firmie

Postprzez jjusti18 » 01 Mar 2020 17:53

Poszukujecie profesjonalnej firmy spedycyjnej? No to mogę wam zdradzić, że mój kuzyn od jakiegoś czasu korzysta z usług firmy Ejko http://ejko.com.pl/ . Jest bardzo zadowolony, ponieważ oprócz tego zapewniają mu przestrzeń magazynową, także nawet ma gdzie zostawić towar w razie potrzeby. A i z tego co wiem to jeszcze wykonują oni takie prace dla niego jak: rozładunek i załadunek (w tym kontenery). Moim zdaniem opłacałoby się więc z nimi skontaktować.
jjusti18
 
Posty: 917
Rejestracja: 13 Paź 2017 21:26

Re: Transport w firmie

Postprzez klarisa » 07 Mar 2020 23:41

Tutaj http://www.motocorner.pl/do-czego-wykor ... hlodnicze/ można sobie poczytać do czego wykorzystywane są kontenery chłodnicze. Myślę, że taka wiedza może się przydać, ponieważ w odpowiedni sposób można dzięki temu transportować różne produkty. Koniecznie pomyślcie o odpowiednim zabezpieczeniu towaru. Jest to ogromnie ważne.
klarisa
 
Posty: 175
Rejestracja: 27 Sie 2018 18:59

Re: Transport w firmie

Postprzez cole.brayan » 11 Mar 2020 18:07

Potrzebuję pilnie wykonać transport do Turcji i nie wiem komu należy to zlecić. Czy ktoś z Was może mi pomóc w tym temacie? Z góry dziękuje wszystkim za pomoc. Pozdrawiam każdego bardzo serdecznie.
cole.brayan
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Mar 2020 18:05

Re: Transport w firmie

Postprzez Miren » 20 Mar 2020 14:15

W moim przypadku natomiast warto zwrócić uwagę prowadząc firmę transportową, bądź po prostu posiadając rozbudowaną flotę samochodów m.in dla przedstawicieli, warto skupić się nad wprowadzeniem dodatkowego wsparcia, które przede wszystkim przyczyni się do efektywniejszej pracy, poprawienia oszczędności oraz zachowania pełnej kontroli odnośnie lokalizacji, pozyskiwania zleceń z giełdy, czy zabezpieczenie przed próbami włamań do strefy załadunkowej. Udało im się przygotować narzędzie, dzięki któremu w końcu w naszej firmie panuje odpowiedni porządek i zauważyliśmy ograniczenie wydatków.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Transport w firmie

Postprzez Olsy » 27 Kwi 2020 09:37

Natomiast jeśli chodzi o transport, a szczególnie systemy do ładunków w magazynie czy także osprzęt wózków widłowych to koniecznie sprawdźcie ofertę Mipromet https://mipromet.pl/pl/23-osprzet-do-wozkow-widlowych gdzie bez problemów je dobierzecie w dobrej cenie i jednocześnie znajdziecie wszystkie informacje wraz z informacjami, że spełniają przepisy dyrektywy maszynowe 2006/42/WE. Pozdrawiam!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Transport w firmie

Postprzez paczkaprosta » 27 Kwi 2020 10:10

Mnóstwo firm korzysta z obsługi wysyłek. Jeśli prowadzimy sklep internetowy to warto wybrać odpowiednią firmę do prowadzenia wysyłek oraz kompletacji towarów.
paczkaprosta
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Kwi 2020 10:04

Re: Transport w firmie

Postprzez Fionnka009 » 27 Kwi 2020 12:41

Polecam zapoznać się z ofertą firmy http://astonpartner.pl :) Jak dla mnie mają bardzo ciekawą i szeroką ofertę.
Fionnka009
 
Posty: 166
Rejestracja: 08 Sie 2017 06:35

Re: Transport w firmie

Postprzez polka » 28 Kwi 2020 15:28

Konsekwencje związane z niewłaściwym rozmieszczeniem i zabezpieczeniem ładunku w transporcie mogą dotyczyć zarówno załadowcy, jak i przewoźnika. Dlatego też, trzeba o wszystko zadbać, nawet w najmniejszym szczególe. Ze swojej strony na pewno mogę polecić ofertę Pro Trans, gdzie znajdziecie między innymi pochłaniacze wilgoci do kontenerów i wiele więcej.
polka
 
Posty: 1072
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości