Co na dach

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Co na dach

Postprzez Tymoteusz1 » 16 Mar 2020 19:59

Akurat w takich tematach, zawsze powinniście wybierać najlepsze i najbardziej sprawdzone rozwiązania.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 04 Mar 2022 20:53, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Co na dach

Postprzez szymonpoz92 » 20 Mar 2020 17:57

Jeśli rozważamy modernizację dachu obiektu rolniczego, nie ma lepszej rzeczy niż panele faliste EuroFale firmy Cembrit, to sprawdzona technologia oraz najwyższej klasy materiały. Dachy które kładzie się na budynkach o przeznaczeniu typowo rolniczym wymagają odpowiedniego kształtu oraz materiału z którego są wykonane. Dachy faliste firmy Cembrit to wg. mnie najlepiej wyglądające dachy w branży, wystarczy spojrzeć na przykładowe realizacje.
szymonpoz92
 
Posty: 505
Rejestracja: 11 Mar 2019 22:52

Re: Co na dach

Postprzez damian12 » 23 Mar 2020 13:36

Myślę, że dachówka to najlepsze rozwiązanie. Sam mam pokryty dach dachówką w nowym domu. Wykończeniem dachu zajmowaliśmy się we wakacje, pracę dodatkowo bardzo nam ułatwiła winda dekarska GEDA Lift Fixlift z https://www.dgbud.pl/pl/geda-lift-stand ... tml?s=0320, jest bardzo praktyczna i ułatwiła nam pracę w dużym stopniu.
damian12
 
Posty: 118
Rejestracja: 18 Maj 2018 20:26

Re: Co na dach

Postprzez zachary43 » 26 Mar 2020 10:24

Najwyższy czas podjąć decyzję odnośnie dachu. Szukając pomocy w internecie trafiłem na stronę https://suez.com.pl/pl/c/Dachy-plaskie/130 która proponuje dach płaski. Czy myślicie, że dach płaski jest właściwym wyborem? Proszę Was o wsparcie w podjęciu decyzji. Dziękuje z góry za pomoc. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
zachary43
 
Posty: 4
Rejestracja: 26 Mar 2020 10:22

Re: Co na dach

Postprzez Miren » 31 Mar 2020 07:31

A jak dla mnie przy dość starym domu jednak lepszą opcją była blachodachówka. Dlatego jeżeli szukasz porządnego pokrycia dachowego to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zajrzał do Braas gdzie znajdziesz m.in piękną płaską blachodachówkę Quadro, ale też stylową Decra :)
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Co na dach

Postprzez Amelka » 26 Cze 2020 19:46

dużo piszecie o pokryciu dachu, a przecież solidny dach to nie jest kwestia tylko pokrycia ale przede wszystkim porządnej konstrukcji. Obecnie w Polsce bez problemu można wykonać dach z prefabrykatów. Jest to nowoczesne i bardzo trwałe rozwiązanie. Główną zaletą takiego rozwiązania jest to, że dachy wykonywane są z prefabrykatów łączonych bez użycia gwoździ, za pomocą płytek kolczatych. Porządna firmą, która zajmie się wykonaniem projektu takiego dachu, a także jego montażem jest Binder Projekt http://binder-projekt.wloclawek.pl . Mają sprawdzoną ekipę, która profesjonalnie wszystkim się zajmie, ich realizacje możecie obejrzeć na ich stronie internetowej, oraz doczytacie tam więcej informacji na temat zarówno technologii, jak i firmy.
Amelka
 
Posty: 162
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:44

Re: Co na dach

Postprzez Jacekk » 16 Lip 2020 13:50

W mojej opinii jeżeli chodzi o dach to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta Braas, wybór jest na tyle szeroki w zakresie wysokiej jakości dachówek barwionych w masie z odpowiednim zabezpieczeniem przed wnikaniem wilgoci oraz porastaniem, czy zabrudzeniami
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

Re: Co na dach

Postprzez Martaa » 19 Lip 2020 21:36

Szukam firmy, która w ofercie posiada zwijarki do profili i do blach. Jak na razie znalazłam firmę Pol-Welt. Czy ktoś zamawiał u nich jakieś narzędzia lub maszyny i może podzielić się opinią? Czekam na informacje https://polwelt.pl/blog/walcarki-do-blach-davi
Martaa
 
Posty: 450
Rejestracja: 27 Cze 2019 13:52

Re: Co na dach

Postprzez Aleksander » 09 Sie 2020 11:29

Jeżeli o mnie chodzi to koniecznie zwróćcie uwagę na Braas, jeden z topowych producentów jeśli chodzi o lekkie pokrycia typu blachodachówka panelowa, ale również stylowe dachówki ceramiczne i cementowe o bardzo dobrych warunkach gwarancyjnych nawet na okres 30 lat. A do tego z ich pomocą można stworzyć pełny fachowy dach z jednej ręki.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Co na dach

Postprzez Aleksander » 10 Wrz 2020 07:36

No to w takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na producenta Braas, przede wszystkim stawiają na jakość, pełne wsparcie, dobry zakres cenowy i pełne wsparcie ze strony obsługi jeżeli chodzi o ich materiały bezpośrednio u dystrybutorów. Jednocześnie warto wspomnieć, że ponownie w 2020 zostali budowlaną marką roku :)
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

PoprzedniaNastępna

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość