Fotowoltaika w Polsce

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Fotowoltaika w Polsce

Postprzez Misia123 » 15 Lut 2020 22:06

bkozey napisał:Warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniami, które są energooszczędne, a przede wszystkim ekologiczne.

Dokładnie, masz całkowitą rację. Warto oszczędzać na energii elektrycznej. W tym celu można zamontować na dachu panele słoneczne. Teraz jeszcze dodatkowo trwa akcja, że można odliczyć od podatku koszty takiej instalacji. Także tym bardziej sie opłaca.
Misia123

Postprzez solarman » 16 Lut 2020 16:34

wystarczy sprawdzić ceny instalacji fotowoltaicznych https://amgroupsolar.com/ zeby się dowiedzieć że zwrot z inwestycji wynosi ok 6 lat. Nie wiem jak Was ale mnie to przekonuje. Za energię elektryczną i tak zapłacić nam trzeba będzie a ta po zamontowaniu fotowoltaiki będziemy mieli własny prąd i już sie instalacja będzie spłacała. Ale też nie wszystkie dachy się tego nadają https://amgroupsolar.com/odpowiedni-dach-dla-instalacji-fotowoltaicznej/
solarman

Postprzez Iware » 20 Lut 2020 07:50

Słuchajcie, jeśli interesuje was takie rozwiązanie jak fotowoltaika śląsk to moim zdaniem warto jest się w tej sprawie zgłosić do firmy Promika-Solar. Mają oni doświadczenie w montażu takich instalacji i jestem pewien, że będzieci w 100% zadowoleni ze współpracy z nimi. Na pewno warto jest inwestować w takir rozwiązania, więc polecam wam się z nimi skontaktować
Iware

Postprzez rombor » 20 Lut 2020 17:01

Świetna oferta tego typu jest na http://wasta.com.pl/ Moim zdaniem jak najbardziej warto się temu bliżej przyjrzeć. Ogólnie warto inwestować w odnawialne źródła energii :)
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
rombor

Postprzez kulim » 04 Mar 2020 12:18

Osobiście bardzo cieszy mnie fakt, że fotowoltaika cieszy się u nas coraz większą popularnością. Ja sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie i korzystam z niego od prawie 2 lat. Jesli chodzi o instalacje to wszystko załatwiałem w firmie EKO PRIME. Profesjonalizm na wysokim poziomie - od przygotowania dokumentacji aż po montaż gotowej juz instalacji. Plus za indywidualne podejście do klienta, korzystne ceny i terminową realizację zamówienia.
kulim

Postprzez marek3333321 » 14 Kwi 2020 08:42

Z roku na rok coraz lepiej to wygląda w Polsce.Sam z tego powodu naprawdę jestem bardzo zadowolony.
marek3333321

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości