Kredyt obrotowy

Banki - bez nich trudno zacząć i prowadzić własny biznes. Doradzamy - dobre konta bankowe, korzystne kredyty bankowe, lokaty bankowe itp.

Kredyt obrotowy

Postprzez fleszyn » 21 Sty 2014 18:03

Kredyty obrotowe na rachunku bieżącym i rachunku kredytowym to skuteczny sposób na utrzymanie płynności finansowej firmy. Taką możliwość otrzymują tylko te zaufane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Polega to mniej więcej na tym, że bank w trybie natychmiastowym kredytuje bieżącą działalność firmy. Czy słyszeliście bądź korzystaliście kiedyś z tej możliwości?
fleszyn
 
Posty: 271
Rejestracja: 19 Lis 2012 15:09

Re: Kredyt obrotowy

Postprzez pik » 09 Cze 2014 20:32

Kredyt obrotowy to elastyczne rozwiązanie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Proponuję zagłębić się w temat i zajrzeć na forum http://www.comperia.pl/forum/dla-firm/2 ... rstwa.html . Specjaliści tutaj zawsze oferują profesjonalną pomoc związaną z finansami i kredytami. Polecam.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Kredyt obrotowy

Postprzez Ares » 17 Sie 2015 16:03

Kredyt obrotowy, to z pewnością bardzo dobra opcja dla firm. Myślę, że w idea banku mają dobrą ofertę jeśli chodzi o takie kredyty. Ofertę możecie sprawdzić na stronie http://www.ideabank.pl/kredyt-obrotowy . Kredyt na 5,25% i na kwotę do 1 500 000 zł. Warto więc skontaktować się z taką firmą i zapytać o szczegóły oferty.
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Kredyt obrotowy

Postprzez rowia » 31 Maj 2022 19:22

Fajnie jest robić sobie takie zestawienia i dowiedzieć się gdzie jest najlepsza oferta. Ja słyszałam, że spłata chwilówek Łódź ma dobrą ofertę konsolidacji więc warto sobie zerknąć
rowia
 
Posty: 766
Rejestracja: 10 Wrz 2012 16:16

Re: Kredyt obrotowy

Postprzez salonka » 31 Paź 2022 15:20

Jestem pewna, że mnóstwo osób korzysta z kredytów i nie ma w tym nic dziwnego, ale jest to ciężar finansowy. Najważniejsze, by wszystko oddać na czas. Gdybyśmy nie mogli sobie z tym poradzić to konsolidacja kredytów Gdańsk jest polecanym przez ekspertów sposobem na pozbycie się długów.
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48


Wróć do Banki i instytucje finansowe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości