Praca zdalna bez CV

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Praca zdalna bez CV

Postprzez admin » 18 Lut 2012 15:59

Zawód wykonywany na odległość CV nie wymagane.
Kto nie ma dosyć długich dojazdów do pracy, korków, nerwów straconych na przeciskaniu się w komunikacji miejskiej i oczywiście codziennego widoku swojego szefa. Na tak postawione pytanie zapewne większość osób podniesie rękę. Ale jest na to sposób, sposobem tym jest praca zdalna. Praca zdalna jak sama nazwa wskazuje polega na wykonywaniu swoich obowiązków służbowych poza miejscem pracy najczęściej przy wykorzystaniu Internetu. W jakich przypadkach może się sprawdzić praca zdalna? Niemal w każdym przypadku, który nie wymusza na nas ciągłej obecności w pracy, a obowiązki które realizujemy na rzecz pracodawcy możemy równie dobrze wykonywać w domu, kawiarni czy na plaży. Zapewne znajdzie się wielu pesymistów, którzy uznają, że ich szefowie na pewno się na takie rozwiązanie nie zgodzą. A pytałeś? Pewnie nie, nawet jeżeli odpowiedź będzie negatywna to możesz rozważyć pracę jako freelancer, a wtedy to ty decydujesz gdzie i kiedy pracujesz. Ale to jest wersja dla odważnych, którzy potrafią opuścić ciepłą posadę dla niepewnego zarobku. Jednak znaczącym plusem w tym przypadku będzie duża niezależność w stosunku do pracy etatowej i co najważniejsze nie musisz przechodzić całej procedury rekrutacji pisa dostarczać tych całych załączników itd.
admin
Administrator
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Lut 2012 22:16

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez bankowy » 18 Lut 2012 18:25

Poleca:
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.zlecenia.przez.net/

dużo ofert, można coś dla siebie znaleźć.
bankowy
 
Posty: 10
Rejestracja: 18 Lut 2012 16:05

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez Marcelinak » 21 Wrz 2012 09:45

Myślę, że z biegiem czasu za kilka lat, większość ludzi będzie pracować zdalnie, co znacznie ich uniezależni i zmniejszy koszty zatrudnienia oraz ludzkie nerwy. W niektórych zajęciach nie ma to znaczenia czy pracuje się w domu czy w miejscu pracy.
Marcelinak
 
Posty: 20
Rejestracja: 12 Lip 2012 20:53

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez tkoala » 25 Kwi 2013 13:58

A mi się wydaje że nie będzie az tak wielkiej rewolucji
Skuteczne podsłuchiwanie - Sprzęt do podsłuchu działa jak GSM
tkoala
 
Posty: 6
Rejestracja: 25 Kwi 2013 13:53

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez olkarinsia » 20 Gru 2013 13:04

Zdalna praca to ogromna wygoda i oszczędność, zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych lat dużo się zmieni i sporo osób zyska możliwość pracowania w domu.
Organizacja imprez integracyjnych dla firm z dużą ilością atrakcji - http://www.tajemniceimprez.pl/atrakcje-wodne-1/
olkarinsia
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 Gru 2013 13:00

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez Irwan » 31 Gru 2013 09:54

Na pewno można szukać zleceń jako freelancer w internecie. Można jeszcze dodatkowo zarabiać na swoim blogu czy stronie. Tutaj musimy zadbać o wygląda i ciekawe treści. Można stronę wy pozycjonować, by zwiększyć ilość odwiedzin np. z http://skuteczni.pl/. Zarabia się głównie na wyświetlaniach i reklamach. Głównie wpływ ma też na czym mamy stronę postawioną.
Irwan
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Gru 2013 09:59

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez roksana » 30 Maj 2014 15:18

A mieliście do czynienia z biurem wirtualnym. Jeśli jesteście ciekawi na czym to polega to tutaj jest link
roksana
 
Posty: 224
Rejestracja: 18 Kwi 2014 16:30

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez igregor » 20 Cze 2014 14:53

A gdzie emerytura z takiej pracy :)
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez DamianW » 03 Lip 2014 11:41

Jakos nie mam zaufania do takich ofert pracy.
DamianW
 
Posty: 8
Rejestracja: 14 Maj 2014 09:35

Re: Praca zdalna bez CV

Postprzez gosia25 » 10 Wrz 2014 10:21

Ja juz widziałam parę ofert które w dalszym etapie pracy miały opierać sie na pracy zdalnej i były to ofert z umowa o prace...ale jest tego bardzo mało...może to jest jakaś przyszłosć na pewno zmniejsza to koszty tylko nie wiem czy pracodawcy są do końca przekonani do takiej wspólpracy

==================
Najlepsze psycholog szczecin ceny
gosia25
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 Wrz 2014 10:18

Następna

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości