Faktoring odwrotny

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Faktoring odwrotny

Postprzez Katarzyna_S » 07 Sie 2015 09:03

Dużo mówi się o wykorzystywaniu faktoringu w przedsiębiorstwie. Zastanawiam się jak często wykorzystuje się odwrotny faktoring http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-odwrotny/ ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Może ktoś z Was wykorzystuje takie rozwiązanie i chciałby się podzielić opinią.
Katarzyna_S
 
Posty: 15
Rejestracja: 08 Wrz 2014 08:55

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez angel55 » 23 Gru 2018 22:37

Szczerze mówiąc mi faktoring odwrotny jest totalnie niepotrzebny, bo wystawiam najwięcej faktur właśnie z odroczonym terminem płatności :D Mam naprawdę sporo dużych kontrahentów i tylko takie rozliczenia wchodzą w grę. Wiadomo, że to wciąż dla mnie opłacalne, natomiast zanim te środki do mnie trafią, to mam straszne dziury w budżecie... I przyznam, że średnio sobie z tym raziłam. Szukałam już nawet rozwiązania tego problemu w sieci i wtedy trafiłam na https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ . Pomyślałam sobie- hmm czemu nie? I postanowiłam skorzystać z usługi faktoringu. Była to genialna decyzja! Dopiero teraz widzę jak wiele plusów ma taka opcja finansowania. Teraz wystawiam mnóstwo faktur z odroczoną płatnością i w ogóle nie muszę się tym martwić, bo zamrożone środki nie stanowią dla mnie problemu- ciągle mam dostęp do środków finansowych, więc biznes dalej się kręci! A rozwiązanie to jest bardzo elastyczne, bo korzystam z faktoringu wtedy, kiedy mam taką potrzebę :)
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez MightyTen » 24 Gru 2018 00:04

któś wytłumaczy o co w tym chodzI?
MightyTen
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 Gru 2018 00:04

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez Miren » 22 Maj 2023 19:39

Na pewno warto również w swojej firmie skorzystać z takiej opcji, jak faktoring. Jeśli chcecie utrzymywać płynność finansową w przypadku dużej ilości faktur z odroczonym okresem płatności to zdecydowanie polecam sprawdzić opcję faktoringu, który daje Faktoria i dlatego zajrzyj bezpośrednio tutaj https://faktoria.pl/porada/zadatek-zali ... dobienstwa to firma która obsłużyła już wiele firm i faktur, dzięki czemu będziecie mogli działać nadal w pełni efektywnie i się rozwijać. Jednocześnie na ich stronie znajdziecie informacje na takie tematy, jak zadatek i zaliczka różnice pomiędzy nimi występujące. Co ma ogromne znaczenie, ponieważ jedna z opcji jest zwrotna, a druga nie.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez salonka » 12 Sie 2023 15:49

Faktoring to usługa finansowa, która zapewnia firmom szereg korzyści. Firmy mogą korzystać z faktoringu, aby uzyskać dostęp do szybkiego finansowania bez zaciągania dodatkowego zadłużenia, cieszyć się elastycznymi warunkami spłaty i uzyskać ochronę przed ryzykiem kredytowym. Aforti Factor świadczy te i inne usługi, pomagając firmom lepiej zarządzać przepływami pieniężnymi i osiągać cele finansowe. Ich usługi zapewniają elastyczność i ochronę potrzebną, aby pomóc firmom odnieść sukces.
salonka
 
Posty: 667
Rejestracja: 16 Mar 2018 12:48

Re: Faktoring odwrotny

Postprzez Penelopa » 23 Paź 2023 12:41

salonka napisał:Faktoring to usługa finansowa, która zapewnia firmom szereg korzyści. Firmy mogą korzystać z faktoringu, aby uzyskać dostęp do szybkiego finansowania bez zaciągania dodatkowego zadłużenia, cieszyć się elastycznymi warunkami spłaty i uzyskać ochronę przed ryzykiem kredytowym. Aforti Factor świadczy te i inne usługi, pomagając firmom lepiej zarządzać przepływami pieniężnymi i osiągać cele finansowe. Ich usługi zapewniają elastyczność i ochronę potrzebną, aby pomóc firmom odnieść sukces.


Słyszałam właśnie o aforti factor, moi znajomi korzystają z faktoringu niepełnego i są zadowoleni ze współpracy, można śmiało powiedzieć, ze mają ogromne doświadczenie
Penelopa
 
Posty: 33
Rejestracja: 24 Paź 2019 19:04


Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości