Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Postprzez ez1e » 17 Lut 2020 20:41

Kupujemy online na licytacjach komorniczych z Niemiec i Austrii i sprzedawaj online w Polsce. Na początek sprzęt budowlany narzędzia: młotowiertarki, piły szablaste, szlifierki, osadadzki, piły. Celuj w sprzęt Hilti, Makita, Metabo, Bosch. 



Aukcji szukamy na ronta.pl a towaru pozbywamy się na olx i uwaga loombard.pl nawet z ich prowizją opłaca się często odsprzedać u nich - zalety że pozbywamy się towaru od ręki. Czasami lepiej zarobić szybko 100 PLN niż czekać na 300 PLN


Jakby ktoś miał problem ze zbyciem towaru proszę o kontakt! Zaproponuję stawkę za każdy wylicytowany towar zajmuję się wtedy osobiście transportem i przelewam pieniądze na konto. W takim przypadku nie musicie nawet wychodzić z domu żeby dorobić!
ez1e
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 Lut 2020 20:40

Re: Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Postprzez Gibran4 » 18 Lut 2020 13:44

Od pomysłu trzeba zacząć oczywiście;) Myślę, że warto pomyśleć tu o ciekawych rozwiązaniach, w biznesie najważniejsza jest innowacyjność. Jak już macie swoje firmy to warto pomyśleć o ich rozwoju. Na stronie https://www.e-speedpak.net/punkty-paczkowe-e-speedpak znajdziecie opcje jaką jest kurier franczyza. Może warto otworzyć swój własny punkt nadawania paczek.
Gibran4
 
Posty: 364
Rejestracja: 03 Paź 2018 07:41

Re: Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Postprzez Olsy » 19 Mar 2021 11:53

No to w takim razie jeżeli szukacie pomysłu na biznes, jak punktu kurierskiego z niskim wkładem finansowym to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Pakersi https://pakersi.pl/franczyza-z-niskim-w ... -pomysl-na i własnie możliwości jakie zapewniają dla osób które chcą otworzyć tego typu biznes. Koszty nie są duże, a jeżeli uda Wam się zbudować bazę klientów i jednocześnie ją poszerzać, to myślę że zyski nie jedną osobę przekonają. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na otworzenie kolejnego punktu, pozdrawiam!
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Postprzez olga1983 » 22 Wrz 2021 18:26

Najlepiej stawiać na coś, co się lubi. Pomysł na biznes zależy od Waszych umiejętności. Jeśli chcecie, żeby firma szybko zyskała nowych klientów, a przy okazji rozwinęła się, to sposobem na to może być franczyza. Listę firm franczyzowych i praktyczne porady na ten temat dostępne są tutaj https://franczyzawpolsce.pl . Warto z tego skorzystać, bo działając pod znaną marką można liczyć na większe dochody.
olga1983
 
Posty: 306
Rejestracja: 02 Lip 2015 07:42

Re: Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Postprzez usper » 04 Paź 2021 21:23

Mój biznes też się rozwija i szukam firmy do współpracy. Dodałem ogłoszenie na Pokato i już kilka firm się do mnie zgłosiło, mam nadzieję że uda się nawiązać długotrwałe relacje i dzięki temu zarabiać jeszcze więcej, rozwijać się. Oczywiście w takich relacjach trzeba być ostrożnym, szczególnie jeśli chodzi o współpracę z firmami które są krótko na rynku.
usper
 
Posty: 264
Rejestracja: 17 Mar 2020 18:37

Re: Pomysł na własny biznes od zaraz / możliwa współpraca!

Postprzez Ingrid321 » 19 Gru 2021 14:20

Ogólnie ja nigdy nie miałam okazji w taki sposób z nikim współpracować i jestem zdania, ze bardzo ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak zarabiać większe pieniądze. Moim zdaniem jak zostać milionerem książka jest bardzo dobrą propozycją dla każdego, kto ma zamiar w końcu coś w swoim życiu zmienić. Ja bardzo chętnie ją przeczytałam.
Ingrid321
 
Posty: 1168
Rejestracja: 24 Paź 2018 10:32


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron