Studia po studiach

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Studia po studiach

Postprzez Tymoteusz1 » 07 Lut 2020 21:39

Jasne, że tak. Dzisiaj świat tak szybko się rozwija, że aby być na bieżąco, musicie nieustannie się doszkalać.
Ostatnio edytowany przez Tymoteusz1, 04 Mar 2022 20:28, edytowano w sumie 1 raz
Tymoteusz1
 
Posty: 1581
Rejestracja: 17 Lip 2016 21:16

Re: Studia po studiach

Postprzez Momo » 09 Lut 2020 21:17

mój-biznes napisał:Oby każde studia uczyły więcej praktyki a mniej teorii to byłoby super

Wiesz... uczelnie prywatne już to wiedzą i uczą dużo praktyki rezygnując z teorii. Dlatego doradzam studiować zaocznie szczególnie kierunki biznesowe, bo na państwowych tego nie będzie
Momo
 
Posty: 15
Rejestracja: 27 Sty 2020 12:13

Re: Studia po studiach

Postprzez klaska » 14 Lut 2020 07:50

ja na przykład zrobiłam najpierw magistra z zarządzania w Krakowie a teraz od października jestem na studiach podyplomowych z zarzadzania prawem medycznym ( tym razem złożyłam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie ). Bardzo wysoki poziom, ciekawe i zróżnicowane zajęcia, fajni ludzie.
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: Studia po studiach

Postprzez klara.milo95 » 14 Lut 2020 18:40

jeżeli potrzebowałabyś na egzaminy ładnie wyglądać to polecam świetną krawcową, która robi przepiękne poprawki na ubraniach nawet tych eleganckich
https://www.pracowniakrawiecka.com/
klara.milo95
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Lut 2020 18:32

Re: Studia po studiach

Postprzez kautzer.alessandro » 15 Lut 2020 11:47

Warto zrobić sobie magistra lub doktorat zwłaszcza w edukacji.
Awatar użytkownika
kautzer.alessandro
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Lut 2020 12:49
Miejscowość: Warszawa

Re: Studia po studiach

Postprzez hadley.thiel » 15 Lut 2020 12:03

Jak ktoś ma ochotę do dalszej nauki i rozwoju, to takie studia są na pewno dobrym wyborem.
hadley.thiel
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 Lut 2020 11:55
Miejscowość: Poznań

Re: Studia po studiach

Postprzez FilipS » 18 Maj 2020 18:34

W mojej opinii na pewno warto, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez http://executive.mba.ue.wroc.pl/ ponieważ są to jedyne takie studia w Polsce, a dokładnie chodzi tutaj o Magisterskie Studia Menedżerskie z których można wyciągnąć mnóstwo konkretnych umiejętności, wiedzy i poznać świetnych ludzi z którymi można wymienić się wieloma doświadczeniami. Świetnie wspominam ten czas i też wiele zasad jakich się tam nauczyłem i poznałem wprowadzam również teraz do swojej firmy i naprawdę fajnie działają :)
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Studia po studiach

Postprzez Basia82 » 07 Sie 2020 15:17

Myślę, że warto też wziąć pod uwagę wybierając dobrego miejsca od poszerzania swoich umiejętności oraz wiedzy szkołę policealną, aby zdobywać jeszcze dodatkową wiedzę i umiejętności w konkretnym zawodzie. Jeżeli o mnie chodzi to śmiało mogę polecić Ci abyś sprawdziła ofertę szkół Cosinus, do której ja zdecydowałam się pójść na kierunek Opiekun Medyczny. Mają świetnych nauczycieli, dobrze przygotowane sale do takich zajęć i co ważne przekazują tylko potrzebną i użyteczną wiedzę oraz umiejętności do przyszłej pracy.
Basia82
 
Posty: 219
Rejestracja: 05 Mar 2019 12:53

Re: Studia po studiach

Postprzez Piotr94 » 10 Sie 2020 13:30

Polecam dalej się kształcić. Przydaje się to na zmiennym rynku pracy ;)
Piotr94
 
Posty: 7
Rejestracja: 09 Mar 2020 14:08

Re: Studia po studiach

Postprzez Anegdota » 27 Sie 2020 11:36

Studia po studiach to jakaś podyplomówka pewnie :) Moim zdaniem warto, bo zawsze rozwija się swoje umiejętność, czy poszerza specjalizację. Dużo ciekawych i przede wszystkim przyszłościowych kierunków jest na krakowskiej uczelni WSZIB https://www.wszib.edu.pl/ . Na niektóre nadal trwa rekrutacja więc jeszcze zdążycie się zapisać :) Tam studia odbywają się w trybie stacjonarnym i zaocznym, teraz też pewnie cześć zajęć będzie odbywało się online.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość