kursy i szkolenia?

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez nemer » 14 Lut 2020 09:11

Dziś nie wyobrażam sobie, nie korzystać z żadnych kursów czy szkoleń. We współczesnym świecie to konieczność. Bardzo ważna sprawa, to wybrać dobrego, sprawdzonego organizatora takiego szkolenia. Świetną ofertę szkoleń i kursów (bardzo różnych) ma Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/ . To firma, która od 20 lat zajmuje się tą tematyką i jest bardzo znana nie tylko na terenie Polski północnej, gdzie głównie prowadzi swą działalność. Prowadzi ona szkoły zawodowe, szkoły medyczne, Akademię Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych, a także Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. Wybór szkoleń jest bardzo szeroki, wszystkie kursy są na wysokim poziomie, prowadzone przez świetną kadrę.
nemer
 
Posty: 38
Rejestracja: 13 Lut 2019 12:21

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez krystina.frami » 14 Lut 2020 15:13

Szkolenia są potrzebne dla pracowników ale i pracodawców, to gwarancja zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju.
krystina.frami
 
Posty: 4
Rejestracja: 14 Lut 2020 15:01
Miejscowość: Wrocław

Re: kursy i szkolenia?

Postprzez hadley.thiel » 15 Lut 2020 10:58

W odpowiednio przeprowadzonym szkoleniu ważna jest identyfikacja potrzeb szkoleniowych uczestników https://www.edukey.pl/blog/szkolenia-pracownikow/. Na początek należy odpowiedzieć na pytanie czy pracownicy optymalnie wykorzystują swoje umiejętności, następnie określić rozbieżność pomiędzy tym jak pracownik powinien wywiązywać się ze swoich obowiązków, a stanem faktycznym.
hadley.thiel
 
Posty: 4
Rejestracja: 15 Lut 2020 10:55
Miejscowość: Poznań

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron