Nowoczesny dom.

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Nowoczesny dom.

Postprzez DarekK » 12 Maj 2015 17:40

Z czym wam się kojarzy nowoczesny dom? Jakiś czas temu miałem okazję odwiedzić znajomego, który zamontował sobie system fibaro (chyba) i nie ukrywam, że zrobiło to na mnie dość duże wrażenie, wszystkim kierował za pomocą tableta (oświetleniem, ogrzewaniem) miał pod ten system podłączony nawet ekspres do kawy co mnie ogromnie zdziwiło bo nie wiedziałem, że technika aż tak poszła do przodu zaciekawiony tematem poczytałem troszkę o tym - http://www.fibaro.com/pl/aktualnosci no i cóż mogę powiedzieć mój zachwyt nie tyle zmalał co się jeszcze bardziej nasilił.
Jakie jest wasze zdanie o tego typu systemach macie je? Może byście chcieli, a może wręcz przewinie uważacie to za coś niepraktycznego?
DarekK
 
Posty: 234
Rejestracja: 07 Maj 2014 07:04

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez dorota82 » 13 Maj 2015 08:41

wow, podoba mi się ;)
dorota82
 
Posty: 55
Rejestracja: 08 Kwi 2014 09:33

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez JoannaR » 13 Maj 2015 10:19

Wydaje mi się, że to tak jak z dużą ilością elektroniki w samochodzie- im jej więcej tym więcej może się popsuć. Czyli fajny bajer do czasu aż nie trzeba naprawiać ;)
JoannaR
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 Kwi 2015 10:43

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez Kucharz » 27 Lip 2015 21:10

Nowoczesny dom? Ekologia jest na czasie, trendy. W takim razie w temat wpisują się kominki ekologiczne. Nie dość, że są przyjazne dla środowiska, to jeszcze bardzo efektowne i niezwykle nowoczesne. A co dla wielu będzie w nich najlepsze - mogą bez żadnego problemu stać się wyposażeniem mieszkań. A to już byłby konkret.
Kucharz
 
Posty: 65
Rejestracja: 18 Maj 2014 20:49

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez Ares » 01 Sie 2015 20:28

Na mnie bardzo duże wrażenie robią inteligentne domy... Bardzo podobna mi się pomysł z wdrożeniem oświetlenia sterowanego za pomocą iPhone'a :) Tak jak tutaj proponują http://www.artcinema.pl/klienci-indywid ... sterowanie. Co o tym myślicie?
Content marketing jako skuteczna forma reklamy
Ares
 
Posty: 529
Rejestracja: 18 Paź 2013 14:19
Miejscowość: Warszawa

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez milka » 04 Sie 2015 14:12

Jak dla mnie taki system to rewelacja. Oczywiście aby go zamontować trzeba mieć kasę, ale jak ktoś ma nowoczesny dom, to znaczy, ze go stać. Taki system świetnie pasuje do nowoczesnych projektów domów np.
Image
W takim można byłoby mieszkań, prawda;) A Wam z czym si kojarzy hasło "nowoczesny dom"?
milka
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 Sie 2015 13:58

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez HarryP » 05 Sie 2015 10:03

Dla mnie nowoczesny dom, to przede wszystkim nowoczesna kuchnia, stal, kamień, szkło - http://www.aranzacjekuchni.com.pl/kuchnie-nowoczesne coś w tym stylu. W takich wnętrzach czuję przestrzeń i czuję się najlepiej.
HarryP
 
Posty: 30
Rejestracja: 20 Lut 2014 12:48

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez igregor » 05 Sie 2015 13:49

Nowoczesny dom to nowoczesne instalacje, taki z zamontowaną rekuperacją, klimatyzacją uznałbym za duży krok do nowoczesności :!:
igregor
 
Posty: 991
Rejestracja: 14 Lut 2014 19:34

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez pik » 05 Paź 2015 11:48

Ładne nowoczesne domki stoją pod Warszawą. Możecie je zobaczyć na tanga.pl. Uważam, że naprawdę warto zainteresować się takimi gotowymi domami na sprzedaż. Firma Tanga zajmuje się budową osiedli domków już od wielu lat, więc myślę, że firma godna zaufania.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: Nowoczesny dom.

Postprzez Aga_szaga » 07 Paź 2015 08:44

Sam wygląd domu na zewnątrz to nie wszystko, by dom był nowoczesny ważne też jest jego aranżacja i wyposażenie wewnątrz. Ja po remoncie zdecydowałam się na wystrój nowoczesny i nawet grzejniki zmieniłam na dekoracyjne. W łazience zamontowałam taki http://kaldekor.pl/grzejnik-albero i powiem, ze wzbudza największe zainteresowanie gości. Taki dom to duma dla jego właścicieli.
Aga_szaga
 
Posty: 187
Rejestracja: 21 Cze 2015 16:22

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości