leki z krótką datą

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

leki z krótką datą

Postprzez gravity » 12 Lut 2020 09:13

Dzień dobry!
Co sądzicie o pomyśle, żeby kupować leki z relatywnie krótkim okresem przydatności? Wiadomo, że w związku z tym są przecenione - a że niektóre preparaty na https://aptisan.pl/ są ważne jeszcze do końca maja, to chyba nie taki zły interes? Skoro przez 3 miesiące można ich bezpiecznie używać, a wiadomo że będzie się to robić regularnie, to chyba warto skorzystać z okazji.
A może są jakieś przeciwwskazania :roll: :idea: :?:
gravity
 
Posty: 2
Rejestracja: 12 Lut 2019 12:07

Re: leki z krótką datą

Postprzez klaska » 27 Lut 2020 11:13

Tak zdarza mi się kupować takie leki ale raczej niezbyt często. ogólnie stawiam na jakość a nie na ilość i jak tylko mogę kupuję produkty, które mają szerokie zastosowanie. Mam w domu dzieci i jak wiadomo często pojawiają się różnego rodzaju skaleczenia u dzieci. na te najlepszy jest octenisept :) a nie wiem czy wiecie, ale ten sam produkt sprawdza sie tez super w leczeniu innych infekcji np bólu gardła :)
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: leki z krótką datą

Postprzez chelsie.frami » 25 Mar 2020 01:21

Warto zwracać uwagę na datę przydatności leków, ponieważ mogą się one stawać toksyczne. Po stosowaniu takich produktów nie ma się co dziwić, że włosy wypadają i potrzebna jest ich transplantacja w klinice medycyny estetycznej.
Awatar użytkownika
chelsie.frami
 
Posty: 11
Rejestracja: 22 Mar 2020 17:29
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości