Sprawa rodzinna. Rozwod.

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Rightfulop » 07 Lut 2020 19:06

Dzien dobry Panstwu.

Czeka mnie trudny okres i ciezka rozprawa rodzinna. Bede walczyc o dziecko, alimenty oraz podzial majatku.

Jestem przed rozprawa rozwodowa, po 15 latach malzenstwa odszedl do innej.

Osmioletnia corka strasznie to przezywa.

Przyjaciolka dala mi kontakt http://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinn ... d-adwokat/.

Ktos z Was mial podobne przejscia i udzieli mi informacji?
Ostatnio edytowany przez Rightfulop, 14 Lut 2020 13:00, edytowano w sumie 1 raz
Rightfulop
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 Lut 2020 04:55

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Erl » 08 Lut 2020 15:15

Prawnik, Psycholog i Terapeuta dla Ciebie i przede wszystkim córki.
Erl
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 Lut 2020 15:11

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez kazik33666 » 09 Lut 2020 09:48

Rozwód zawsze jest bardzo dużym przeżyciem.Mało kto wychodzi bez szwanku z rozwodu.
kazik33666
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Lut 2020 09:46

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez topelka » 09 Lut 2020 23:27

Posłuchaj przede wszystkim dobry prawnik. On Cię pokieruje. Znajoma rozwodziła się z pomocą Michała Gajdy z http://gajda-adwokat.pl/ i mam wrażenie, że dzięki jego wiedzy, wsparciu dużo prościej jej było. Nie mówiąc już, że udało się wygrać na każdej płaszczyźnie, alimenty wysokie, podział majątku na jej korzyść, córka została z nią. Początkowo jej mąż się stawiał ale szybko udało się udowodnić, że to on ponosi całą winę za rozpad związku.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Gregor25 » 10 Lut 2020 11:48

Jeśli potrzebujesz wsparcia adwokata z dziedziny rozwodów to skorzystaj z oferty kancelarii http://www.privatelawyers.pl/ która jest w Warszawie. Specjalizują się w tym zakresie więc na pewno dobrze ci doradzą oraz poprowadzą odpowiednio sprawę. Oczywiście sprawy rozwodowe nie są jedyną specjalizacją bo świadczą też usługi z zakresu alimentów, spadków czy prawa karnego.
Gregor25
 
Posty: 653
Rejestracja: 02 Maj 2019 20:44

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez nemer » 14 Lut 2020 09:59

Będzie Pani potrzebowała dobrego psychologa dla dziecka, im lepiej zacznie mała korzystać z pomocy, tym lepiej - bo szybciej uporacie się z problemem. Polecam Bardzo panią doktor Joannę Lipin - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena- ... zestochowa . Jest ona psychologiem klinicznym i osobowości oraz psychoterapeutą. Prowadzi terapię dla osób z depresją, nerwicą, zaburzeniami odżywiania. Zajmuje się zarówno osobami dorosłymi, jak i dziećmi i ma do dzieci świetne podejście. Przyjmuje w swoim gabinecie w Częstochowie, ale tez można się z nią umówić na spotkania online, a nawet gdy zachodzi taka potrzeba, jest możliwość wizyty domowej.
nemer
 
Posty: 143
Rejestracja: 13 Lut 2019 13:21

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Amelka » 14 Lut 2020 12:59

Psycholog dla dziecka jak najbardziej, a dla Pani natomiast dobry prawnik. Trzeba pamiętać, że sprawy rozwodowe są trudne, bo towarzyszą im ogromne emocje. Dlatego trzeba wybrać skutecznego adwokata, który wszystko załatwi sprawnie i szybko (na ile się tylko da, bo wiadomo, że czasami te sprawy tez się długo ciągną). Z Bydgoszczy do rozwodu polecam mecenasa Karola Brysia - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Zajmuje sie prawem rodzinnym, ma bardzo dobre opinie - jako skuteczny adwokat, ktory profesjonalnie ale i z empatią zajmuje się sprawami rozwodowymi.
Amelka
 
Posty: 162
Rejestracja: 11 Kwi 2019 10:44

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Majkaaa » 17 Lut 2020 19:41

wiem, ze prawem rodzinnym zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST a cieszy się on dobrymi opiniami i doświadczeniem. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i doradzić najlepsze rozwiązanie- więc myślę że warto.
Majkaaa
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 Maj 2019 18:57

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Lidka » 29 Lut 2020 19:06

Jeżeli chodzi o sprawy rodzinne, a szczególnie rozwód, bez dobrego prawnika ani rusz. Na Podkarpaciu na pewno warto zwrócić się do szanowanej Kancelarii LEGAL.F Paulina Fiejdasz Radca Prawny legalfkancelaria.pl . Są tam obsługiwane sprawy o różnym charakterze, a jednocześnie zwłaszcza jeżeli chodzi o wspomnianą, delikatną jednak jakby nie patrzeć kwestię, nie musimy obawiać się o empatię a także ogromne doświadczenie.
Lidka
 
Posty: 143
Rejestracja: 31 Maj 2017 15:49

Re: Sprawa rodzinna. Rozwod.

Postprzez Amela22 » 10 Mar 2020 19:53

Majkaaa napisał:wiem, ze prawem rodzinnym zajmuje się też Pan Tomaszczyk z JST a cieszy się on dobrymi opiniami i doświadczeniem. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć i doradzić najlepsze rozwiązanie- więc myślę że warto.


Tak dokładnie. Pan Tomaszczyk specjalizuje sie w prawie pracy ale zajmuje się też, z powodzeniem, prawem rodzinnym. Jest rzetelny, konkretny i zaangażowany a kogoś takiego warto mieć po swojej stronie.
Amela22
 
Posty: 51
Rejestracja: 07 Sie 2019 13:10

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości