Nowe hotele w Warszawie

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Nowe hotele w Warszawie

Postprzez domcia_098 » 09 Sty 2020 15:26

Czy nigdy nie przeszkadzało wam w podróży do Warszawy to, że nigdy nie można znaleźć miejsca do spania, a jeśli już to trzeba rezerwować dużo miesięcy wcześniej? Mi zawsze sprawiało to duży problem, aż w końcu znalazłam artykuł, który mnie bardzo ucieszył i mam nadzieję, że mój problem zniknie. Podlinkowuję wam to tu, może komuś też się przyda.
http://www.budomania.pl/jakie-hotele-zo ... warszawie/
nowe hotele w Warszawie
domcia_098
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Sty 2020 15:21

Re: Nowe hotele w Warszawie

Postprzez marvin61 » 28 Sty 2020 20:59

Ja ostatnio znalazłam fajną stronę z wynajmem apartamentów w Żorach https://viviresidence.eu/ Wiem wiem, to nie Warszawa, ale również nowy hotel, który warto odwiedzić będąc w okolicy, bo jest co robić w okolicy, a odpocząć też można. Do tego za taką jakość ceny są naprawdę niskie ;)
Awatar użytkownika
marvin61
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Sty 2020 20:13
Miejscowość: Żory

Re: Nowe hotele w Warszawie

Postprzez etabizbisz » 12 Mar 2020 10:18

Przedsiębiorcy wychodzą naprzeciw potrzebom miasta,nowe hotele w Warszawie otwierane bedą w najbliższym czasie. W stolicy kraju, zdaniem specjalistów, ciągle brakuje miejsc noclegowych, na nowe działalności jest sporo miejsca na rynku. Inwestorzy z całego świata wdrażają w życie swoje plany w Warszawie. Dla klientów przygotowywane jest multum opcji, od budżetowych hoteli, przez klasę średnią,aż do tych luksusowych.
etabizbisz
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 Mar 2020 10:16

Re: Nowe hotele w Warszawie

Postprzez yazmin99 » 12 Mar 2020 12:27

Zazwyczaj kiedy chcę znaleźć nocleg zaglądam do aplikacji AirBnb.
yazmin99
 
Posty: 11
Rejestracja: 12 Mar 2020 12:21
Miejscowość: Warszawa

Re: Nowe hotele w Warszawie

Postprzez Adam48 » 26 Mar 2020 17:05

Ostatnio sam miałem problem podczas przygotowań na delegacje do Warszawy ze znalezieniem odpowiedniego hotelu. Całe szczęście powstają nowe hotele w Warszawie.Ja już swojego faworyta na delegacje wybrałem,
a na noc w apartamencie prezydenckim wraz z wszystkimi przywilejami na pewno się kiedyś zdecyduje. Ciekawe w jakie silniki są wyposażone prezydenckie limuzyny..
Przy okazji chętnie odwiedzę polecane muzea.
Adam48
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 Mar 2020 17:00


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron