Liczy się pierwsze wrażenie wzrokowe w relacji z klientem?

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Liczy się pierwsze wrażenie wzrokowe w relacji z klientem?

Postprzez tassel » 28 Sty 2020 20:06

Ostatnio oglądałam program Wojewódzkiego, w którym zwraca uwagę jego gustowna kanapa. To, poza Wodziankami, prawdziwe clou programu. ;) Od kilku lat prowadzę swój biznes, tyle że nigdy nie przykładałam większej wagi do swojego biura (branża związana z doradztwem zawodowym), jednak, biorąc pod uwagę jaki efekt może osiągać wyposażenie wnętrz, to chyba błąd z mojej strony. Na kanapę taką jak u Wojewódzkiego jeszcze mnie wprawdzie nie stać, ale są przecież inne, znacznie tańsze, a równie efektowne sprzęty i gadżety. Zamierzam zacząć od czegoś takiego: https://www.dywany.dywilan.pl/ Poproszę o porady w tej sprawie - jak urządzić swoje, mikre to mikre, ale jednak biuro. Chodzi o dobry efekt.
Ostatnio edytowany przez tassel, 01 Lut 2020 14:52, edytowano w sumie 1 raz
tassel
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Lis 2019 11:53

Re: Liczy się pierwsze wrażenie wzrokowe w relacji z kliente

Postprzez burn » 29 Sty 2020 10:17

Drugiego pierwszego wrażenia nie zrobisz :)
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: Liczy się pierwsze wrażenie wzrokowe w relacji z kliente

Postprzez tassel » 29 Sty 2020 17:31

Mam nadzieję, że jednak się uda. ;) Ponownie posłużę się przykładem programu telewizyjnego - w "Kuchennych Rewolucjach" zmiana wyglądu lokalu to już pierwszy krok do drugiej młodości...
tassel
 
Posty: 3
Rejestracja: 28 Lis 2019 11:53


Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość