Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez bizneswomen » 05 Lis 2015 13:00

Zapewne wielu z nas dotknął problem osoby uzależnionej, czy to od alkoholu czy innych używek lub uzależnień behawioralnych takich jak np.: uzależnienie od komputera, seksu itp. Wiadomo, że sami nie jesteśmy pomóc osobie uzależnionej tak samo jak osoba uzależniona nie jest w stanie sobie pomóc bo nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest uzależniona i potrzebuje pomocy, jest to takie błędne koło. Dlatego potrzebna jest pomoc specjalistów, najlepiej z doświadczeniem w tego typu przypadkach. Dobrym ośrodkiem jest ośrodek Agnus znajdujący się w bardzo bliskiej okolicy Poznania. Pracownicy tego ośrodka mają wieloletnie doświadczenie w walce z uzależnieniami każdego rodzaju dlatego ich pomoc jest bardzo skuteczna. Sam ośrodek zaś jest przyjazny dla pacjentów i dobrze wyposażony. Więcej o samym ośrodku można przeczytać tutaj: http://agnusterapia.pl/o-nas
Dane kontaktowe:

AGNUS Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia

ul. Biskupińska9h
60-416 Poznań
telefon: 533 221 555
e-mail: kontakt@agnusterapia.pl

Ośrodek i telefon czynny 24/7

Image
bizneswomen
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 Sie 2014 11:12

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez mpiryjczyk » 11 Kwi 2018 06:47

Ośrodek odwykowy to ostateczność. Sam, chcę tylko ograniczyć spożywanie alkoholu, gdyż zdaję sobie sprawę z tego, że czasami przesadzam. Mam nadzieję, że pomoże mi w tym http://ograniczpicie.pl/ (serwis należy do krakowskiego Centrum Dobrej Terapii, specjalizującego się w leczeniu uzależnień).
mpiryjczyk
 
Posty: 1612
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez delicja » 04 Maj 2019 19:18

Lepiej zapobiegać uzależnieniu, aniżeli je leczyć. Jest to bardzo trudny i skomplikowany proces. Jeśli musicie sięgać po używki, to dobrą alternatywą jest kava kava. Nie uzależnia i nie pustoszy organizmu. Odpręża, relaksuje i pomaga ukoić nerwy. Oczywiście jest legalna w Polsce. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, bo nie prowadzi ono do uzależnienia.
delicja
 
Posty: 1267
Rejestracja: 17 Lip 2015 20:04

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez tomek443788787 » 09 Maj 2019 08:01

Moim zdaniem ten temat wygląda bardzo interesująco i na pewno zainteresuje to bardzo dużo osób.Tak ja uważam prywatnie.
tomek443788787
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Maj 2019 08:00

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez dusiek098 » 14 Maj 2019 12:09

Pewnie, że temat wart zainteresowania, a bardziej spróbowania, miałam okazję skosztować tej kavy i się nie zawiodłam, bardzo fajne rozluźniające działanie, naprawdę odpręża a co ważniejsze nie uzależnia, znalazłam sklep, sprawdzony kava oryginalna, wszystko potwierdzone certyfikatami, uważam że warto spróbować to moje osobiste odczucie.
dusiek098
 
Posty: 34
Rejestracja: 23 Maj 2018 14:07

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez inka55 » 15 Maj 2019 12:43

Jeżeli szukasz miejsc takich jak Prywatny ośrodek leczenia uzależnień to dobrze trafiłeś. Jest dużo takich miejsc w których otrzymasz potrzebną Ci pomoc, rzadko kiedy zdarza się tak że osoba przyznaje się sama przed sobą że ma problem z alkoholem i chce się leczyć a to naprawdę poważny krok do przodu.
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez angel55 » 24 Sty 2020 16:04

Jeżeli chodzi o dobry ośrodek terapii leczenia uzależnień to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ośrodek z Wisły. Na stronie: https://tratwa.pl/detoks-narkotykowy.html znajdziecie konkretne informacje o detoksie narkotykowym jaki oferują. Moja przyjaciółka miała problemu z narkotykami i właśnie dzięki ich pomocy uporała się z nałogiem. Oczywiście nie jest to takie proste, ale na pewno warto spróbować.

_______________________________________________
Tratwa Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień ul. Beskidzka 8 43-460 Wisła Tel.: +48666030505 WWW: https://tratwa.pl
angel55
 
Posty: 940
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez bizneswoman1 » 08 Lip 2021 17:35

Mam doświadczenie z osobą uzależnioną i mogę potwierdzić, że zdecydowanie leczenie nałogu nie jest łatwym procesem. Jednak bazując na moich doświadczeniach, zalecę wam, aby przed wyborem danej metody leczenia, sprawdzić wszystkie możliwe opcje. Nam doradzono np. aby przed terapią zapisać się jeszcze na odtrucie alkoholowe w Szczecinie. Jest to zabieg, dzięki któremu można pozbyć się z organizmu wszelkich toksyn nagromadzonych na skutek picia. Dzięki temu, poprawia się stan fizyczny pacjenta i jest on lepiej przygotowany do walki z nałogiem.
bizneswoman1
 
Posty: 556
Rejestracja: 06 Lip 2016 18:37

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez Wasyl369 » 23 Sie 2021 18:46

Jeśli widzimy, że ktoś z naszych bliskich nadużywa alkoholu, naprawdę reagujmy od razu. Problem alkoholowy dotyka coraz więcej osób. Spróbujmy przeprowadzić rozmowę, nakłonić do leczenia taką osobę. Opcji jest wiele, ale wszystko zależy od stopnia uzależnienia. Pomoc specjalistów będzie najlepszym rozwiązaniem. Terapia uzależnienia jest wieloetapowa i bardzo złożona. Spośród wszystkich metod, myślę, że wartą uwagi będzie bez wątpienia wszywka alkoholowa o której możecie przeczytać więcej na https://esperalgdansk.com/esperal-tczew-rumia-wejherowo-starogard-gdanski/.
Wasyl369
 
Posty: 977
Rejestracja: 20 Wrz 2014 19:29

Re: Agnus - dobry ośrodek odwykowy

Postprzez emma » 08 Wrz 2022 08:44

odwyk i detoks to dopiero pierwszy krok. potem niezbędna jest terapia, która pomoże na nowo stanąć na nogi i radzić sobie z wszystkimi przeciwnościami tak, by nie wracać już więcej do nałogu. Jeśli szukacie dobrego ośrodka to zdecydowanie polecam NEFO. malownicza okolica Brodnickiego Parku Krajobrazowego, doświadczeni terapeuci, skuteczne terapie.
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron