Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Skuteczna reklama, dobrze przeprowadzona promocja. Czyli jak skutecznie podbijać rynek. Źródła i metody dotarcia do klienta. Koszt reklamy i wiele więcej.

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez xhuel » 03 Sty 2020 15:42

Klienci lubią dostawać darmowe produkty, dlatego wszelkie próbki, gadżety reklamowe będą dobrym wyborem.
xhuel
 
Posty: 4
Rejestracja: 03 Sty 2020 15:36
Miejscowość: Rzeszów

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez rbarton » 05 Sty 2020 17:19

Trzeba zastanowić się nad wyborem gadżetów, które będą funkcjonalne, ponieważ wtedy spotkają się ze znacznie lepszym odbiorem ze strony potencjalnych klientów, którzy chętnie je przyjmą i tym samym będą promować firmę.
rbarton
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 Sty 2020 16:41
Miejscowość: Rzeszów

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez Renatka » 07 Sty 2020 09:53

Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w ciekawe gadżety reklamowe. Fajnie sprawdzą się ekologiczne papierowe torebki z logo firmy lub hasłem reklamowym. Możecie je zamówić w wielu drukarniach internetowych. Ja polecam sklep Gratisownia :)
Renatka
 
Posty: 5
Rejestracja: 07 Sty 2020 09:44

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez Aleksander » 07 Sty 2020 11:35

No to koniecznie sprawdź ofertę agencji iWizerunek https://iwizerunek.pl/marketing-szeptany/ ponieważ doskonale znają realia oraz potrzeby firm w budowie wizerunku internetowego, który ma ogromny wpływ na klientów oraz nawiązywanie współpracy. Dlatego zadbajcie o to, szczególnie że początek roku to idealny moment na rozwój swojego biznesu :)
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez madalyn09 » 23 Sty 2020 23:22

Widzę, że wielu z Was prowadzi swój biznes. Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty agencji, która przygotowuje specjalnie pod klienta podstawową księgę znaku https://sklep.brandactive.pl/podstawowa-ksiega-znaku. Taka księga zawiera przede wszystkim opis podstawowej wersji logotypu, budowę i proporcje logo, pole ochronne.
madalyn09
 
Posty: 3
Rejestracja: 23 Sty 2020 23:18
Miejscowość: Rzeszów

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez Lidka » 28 Sty 2020 18:47

Tak naprawdę mamy dzisiaj sporo narzędzi, aby skutecznie dotrzeć do swoich obecnych i potencjalnych klientów. Jeżeli jednak patrzymy na rynek lokalny, tutaj szczególnie, choć nie wyłącznie ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się różnego typu gadżety reklamowe. Sama jakiś czas temu rozglądałam się za tego typu produktami i ciekawą ofertą wydała mi się ta, dostępna w https://artigraf.pl/oferta/usb-powerbank/usb-pendrive . Czytałam co nieco na temat tej firmy i okazuje się, że działa ona na naszym rynku już od ponad 20 lat. Jednocześnie zamówienia są tam szybko realizowane i nie musimy się obawiać o zbyt wygórowane ceny.
Lidka
 
Posty: 143
Rejestracja: 31 Maj 2017 15:49

Re: Skuteczne metody dotarcia do klienta z promocjami

Postprzez Ula55 » 05 Maj 2020 20:53

Po pierwsze trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie kto jest Twoim klientem i jakie są jego oczekiwania wobec Twoich usług lub produktów. Moim zdaniem o ile nie masz w swoim zespole specjalisty od marketingu z minimalnym chociaż doświadczeniem, to zdecydowanie korzystniej jest skorzystać z pomocy profesjonalisty. Organizowanie byle jakich kampanii na własną rękę, może nie tyle nie pomóc w osiągnięciu większych zysków, co wręcz narazić na szwank wizerunek Twojej firmy. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju programów lojalnościowych i tym podobnych akcji o których napisano poniższy artykuł https://www.motivationdirect.pl/wpisy-na-blogu/dlaczego-prowadzenie-programu-lojalnosciowego-bez-pomocy-specjalistow-z-firmy-zewnetrznej-to-nie-jest-dobry-pomysl,878 Warte przeanalizowania.
Ula55
 
Posty: 40
Rejestracja: 30 Mar 2020 18:31

Poprzednia

Wróć do Marketing

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości