Co na dach

Sprawdzone i dochodowe firmy, co o nich wiemy ile zarabiają ich właściciele. Które branże sa najbardziej dochodowe, jaki sektor gospodarki ma największe szanse rozwoju.

Re: Co na dach

Postprzez mackomilko » 29 Paź 2019 10:27

Ja kupowałem blachę u producenta Blachotrapez i jestem bardzo zadowolony. Nie było problemu z dostawą, bardzo dobra jakość produktów. Polecam, jak ktoś szuka czegoś solidnego :) Mają też wszelkie wkręty do blachy dachowej, rynny, akcesoria, można kupić wszystko w jednym miejscu :)
mackomilko
 
Posty: 5
Rejestracja: 29 Paź 2019 10:26

Re: Co na dach

Postprzez shanahanlucious » 27 Lis 2019 21:05

Skąd zamawiacie materiały na dach? Możecie coś polecić?
shanahanlucious
 
Posty: 4
Rejestracja: 27 Lis 2019 21:01
Miejscowość: Przeciszów

Re: Co na dach

Postprzez Aleksander » 26 Gru 2019 11:10

A może lepiej będzie po prostu wybrać porządne i trwałe pokrycie do których należy dachówka ceramiczna bądź cementowa Braas. Mają ponad 20 modeli i do tego dwa w zakresie blachodachówek panelowych czyli Decra i Quadro.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Co na dach

Postprzez monikabert90 » 28 Gru 2019 17:01

Jeśli interesują Was wysokiej jakości pokrycia dachowe, to sądzę, że zaciekawi Was również oferta na stronie http://www.dt-izolacje.com.pl/. Jak widać firma ta działa w pełni profesjonalnie i ma wieloletnie doświadczenie, więc na pewno będziecie zadowoleni :) Polecam ;)
monikabert90
 
Posty: 657
Rejestracja: 21 Lis 2016 11:43

Re: Co na dach

Postprzez deckow.nannie » 30 Gru 2019 13:14

Dach po pewnym czasie może wypłowieć od promieniowania słonecznego czy opadów atmosferycznych. Można na to zaradzić malowaniem, jest to szybki sposób na renowację dachu. Są dostępne różne farby na dach https://centrokolor.pl/pol_m_FARBY-NA-DACH-233.html, które można także wykorzystać do malowania innych powierzchni stalowych, żeliwnych czy betonowych.
deckow.nannie
 
Posty: 4
Rejestracja: 30 Gru 2019 13:10
Miejscowość: Wrocław

Re: Co na dach

Postprzez Anegdota » 14 Sty 2020 14:06

Moim zdaniem warto zdecydować się na elegancką i wytrzymałą blachodachówke modułową. Przede wszystkim koszt takiego pokrycia jest sporo niższy niż w przypadku dachówki. Bardzo estetyczne blachodachówki modułowe wysokiej jakości oferuje firma Regamet http://www.regamet.com.pl/produkty/?cat ... i-modulowe . U nich możecie zamówić także wszystkie akcesoria do kompletnego wykończenia dachu.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36

Re: Co na dach

Postprzez Miren » 14 Sty 2020 14:29

Ja szczególną uwagę zwracam jedynie na dachówki, ponieważ wiem jak wielką udręką jest blacha i ile trzeba włożyć w to prac aby m.in utrzymać ich piękny wygląd. Przy dachówce Turmalin w glazurze Topline mam spokój na dekady nie ma czegoś takiego jak mech na dachówce czy jakiekolwiek zabrudzenia ze względu na zabezpieczenie angobą.
Miren
 
Posty: 1422
Rejestracja: 19 Sie 2018 22:40

Re: Co na dach

Postprzez Olsy » 23 Sty 2020 12:56

W takim razie koniecznie zwrócić uwagę na dachówki z oferty Braas, ale również propozycje izolacji nakrowiowych divodamm pro bądź top które moim zdaniem są zdecydowanie najlepsza opcją wśród tego typu rozwiązań. Do tego mają szeroki wybór modeli pokryć dachowych oraz akcesoriów ze świetnymi warunkami gwarancyjnym, no i od roku również balchodachówki panelowe Decra oraz Quadro w 4 kolorach.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Co na dach

Postprzez Biernat33 » 09 Lut 2020 11:07

Wszystkim zainteresowanym mogę polecić https://www.dachy-zrbzawadzki.pl , poniewaz sam skorzystałem z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Wykonali dla mnie dach płaski , nie mam sie do czego doczepic. Dobra cena, świetnie wykonana praca , polecam zainteresowanym .
Biernat33
 
Posty: 555
Rejestracja: 20 Mar 2018 11:30

Re: Co na dach

Postprzez Jacekk » 28 Lut 2020 22:42

Ja zdecydowałem się postawić na piękną dachówkę ceramiczna barwioną w masie od Braas dzięki czemu nie muszę nic z nią robić i do tego jest odpowiednio zabezpieczona przed zabrudzeniami i porastaniem. Jednocześnie bez problemów udało nam się dobrać porządne akcesoria dachowe i specjalny system hydroizolacji papy.
Jacekk
 
Posty: 433
Rejestracja: 23 Lip 2018 20:49

PoprzedniaNastępna

Wróć do O biznesie w mediach

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości