prawnik do firmy

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: prawnik do firmy

Postprzez Alinka » 22 Gru 2019 14:29

również polecam Tomasza Tomaszczyka z Warszawy, bardzo dobry prawnik, prowadzi kancelarię na ulicy Niemcewicza, warto powierzyć mu swoją firmę w kwestiach prawa pracy
Alinka
 
Posty: 16
Rejestracja: 22 Gru 2019 14:25

Re: prawnik do firmy

Postprzez usmieszek » 27 Gru 2019 08:55

Moim zdaniem do firmy powinniśmy wybrać prawnika z dużym doświadczeniem. Na przykład warto rozważyć ofertę: https://www.adwokat-soszka.pl/. Myślę, że warto brać pod uwagę doświadczenie prawnika, lata pracy, ale też specjalizację. Wiadomo, że jak w każdym zawodzie nie możemy być dobrzy w każdej dziedzinie, dlatego prawnicy zwykle też mają swoje specjalizacje. Poza tym uważam, że ważne, by adwokat w prosty sposób tłumaczył zawiłe rzeczy. Prawo często jest skomplikowane dla ludzi, którzy nie mają wiedzy na ten temat. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
usmieszek
 
Posty: 18
Rejestracja: 13 Wrz 2019 09:06

Re: prawnik do firmy

Postprzez PawełBBB » 30 Gru 2019 15:33

Sam korzystam z pomocy Pana Tomaszczyk i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Ma duże doświadczenie i wiedzę a przy tym jest konkretny i rzetelny.
PawełBBB
 
Posty: 29
Rejestracja: 09 Cze 2019 15:00

Re: prawnik do firmy

Postprzez barrows.deondre » 01 Sty 2020 12:21

Każda większa firma powinna być w stałej współpracy z kancelarią prawniczą, która zadba odpowiednio o jej interesy.
barrows.deondre
 
Posty: 4
Rejestracja: 01 Sty 2020 12:12
Miejscowość: Poznań

Re: prawnik do firmy

Postprzez mpiryjczyk » 13 Sty 2020 18:09

Jeśli natomiast sami poszukiwalibyście pracy, proponowałbym Wam przenieść się do Bielska. Natknąłem się ostatnio na ten link: pracuj w bielsku (z tego co widzę, o pracę w nim nietrudno).
mpiryjczyk
 
Posty: 1612
Rejestracja: 16 Gru 2017 22:40

Re: prawnik do firmy

Postprzez rwalsh » 17 Sty 2020 18:07

Prawnik w firmie jest bardzo ważną osobą, potrzeba kogoś, kto będzie nadzorował przestrzeganie aktów prawnych, podpisywanie umów, a także doradzał we wszelkich kwestiach wymagających znajomości prawa.
rwalsh
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Sty 2020 18:04
Miejscowość: Poznań

Re: prawnik do firmy

Postprzez szymonpoz92 » 17 Sty 2020 21:56

W firmie czasem również dzieją się różne rzeczy dlatego warto mieć w swoich kontaktach kilku dobrych adwokatów, specjalizujących się w określonych rodzajach spraw. W sprawach karnych, w momentach kiedy trzeba działać i potrzeba jest np. odroczenia aresztowania czy zatrzymania nie ma lepszej osoby niż mecenas Mariusz Olężałek z Łodzi. Mecenas działa bardzo profesjonalnie i naprawdę mocno angażuje się w sprawę. Jeśli chodzi o stawki to są one naprawdę bardzo konkurencyjne.
szymonpoz92
 
Posty: 508
Rejestracja: 11 Mar 2019 22:52

Re: prawnik do firmy

Postprzez icon » 27 Sty 2020 14:32

W każdym mieście jest kilkanaście kancelarii, które zapewniają obsługę prawną firm. Najlepiej przeglądaj strony kancelarii zarówno tych większych jak np. https://krpj.pl/ i mniejszych w swoim mieście i szukaj specjalisty w prawie gospodarczym właśnie. Warto też sprawdzic opinie.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: prawnik do firmy

Postprzez Alinka » 27 Sty 2020 20:25

moją firmę prowadził adwokat Tomasz Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy i ZUS, a ich znajomość przy zatrudnianiu ludzi jest niesamowicie ważna, sama się przekonałam... polecam prawnika
Alinka
 
Posty: 16
Rejestracja: 22 Gru 2019 14:25

Re: prawnik do firmy

Postprzez alwador » 29 Sty 2020 19:48

Hm, tak się zastanawiam i chyba poleciłabym Kancelarię Sobczak Maciejewska, a szczególnie Panią Maciejewską. Ona zdecydowanie zna się na takich sprawach, wie co z czym się je, jest lojalna i pomocna, mając z nimi umowę na wyłączność masz pełen dostęp do porad i ewentualnej pomocy przy obronie. Myślę, że właśnie taki radca prawny jest Ci potrzebny :)
alwador
 
Posty: 317
Rejestracja: 22 Sty 2018 21:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość