Na jakie okna warto postawić - Poznań

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez Aleksander » 03 Gru 2019 14:30

Witam,
Chciałbym zapytać Was na jakie okna według Was warto postawić, jeśli chodzi o producentów, rodzaj, a przede wszystkim gdzie warto zacząć ich szukać? Liczę na Waszą skuteczną pomoc!
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez Racer » 04 Gru 2019 08:30

Ja mam okna od firmy Atos z Lublina - wysoka jakość i bardzo atrakcyjna cena. Niedługo biorę od nich również drzwi :)
Racer
 
Posty: 570
Rejestracja: 20 Mar 2017 13:49
Miejscowość: Jaworzno

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez Kondik » 06 Gru 2019 10:47

Myślę, że na ten moment warto zwrócić uwagę na ofertę producenta Poznań, dlatego zajrzyjcie na stronę firmy Domega gdzie znajdziecie wyjątkowe propozycje które pozwolą Wam przede wszystkim stworzyć odpowiedni projekt i do tego zapewnić sobie najlepsze warunki jeśli chodzi o izolację, ale również trwałość i szczelności. Pozdrawiam!
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez Olsy » 09 Gru 2019 11:03

Kondik napisał:Myślę, że na ten moment warto zwrócić uwagę na ofertę producenta Poznań, dlatego zajrzyjcie na stronę firmy Domega gdzie znajdziecie wyjątkowe propozycje które pozwolą Wam przede wszystkim stworzyć odpowiedni projekt i do tego zapewnić sobie najlepsze warunki jeśli chodzi o izolację, ale również trwałość i szczelności. Pozdrawiam!


Również wydaje mi się, że jest to jednak dobra opcja i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni zarówno z jakości obsługi, ceny oraz terminów bo w tym zakresie również ciężko jest mieć jakiekolwiek zastrzeżenia. Na pewno jeszcze w przyszłości na nich postawimy, bo zastanawiamy się dodatkowo nad wyborem rolet zewnętrznych.
Olsy
 
Posty: 933
Rejestracja: 23 Lip 2018 22:00

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez FilipS » 10 Gru 2019 10:54

Hmm może też z chęcią sprawdzę i zabierzemy się w końcu za jakieś zmiany, bo jednak czuć przy oknach i drzwiach że coraz bardziej wieje.
FilipS
 
Posty: 386
Rejestracja: 17 Sie 2018 12:33

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez saki89 » 15 Gru 2019 11:06

Moim zdaniem najlepsze okna można znaleźć w firmie Drutex. Mają mnóstwo udanych realizacji za sobą, no i przede wszystkim dobre opinie, na które na pewno zasłużyli. Zerknijcie sobie na stronę, poszukajcie najbliższego punktu w Waszej okolicy i zamawiajcie!
saki89
 
Posty: 1699
Rejestracja: 29 Sie 2018 13:52

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez Josi » 20 Gru 2019 12:40

Mi także wydaje się, że lepszą opcją będzie właśnie postawienie na sprawdzoną firmę zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki okiennej i drzwi od lat niż łapanie wszystkiego oddzielnie. Dlatego tutaj Domega z Poznania będzie najlepszym wyborem ze względu na podejście, dobre ceny i do tego możliwość złapania fajnych okazji jak mi się udało na okna od OknoPlast.
Josi
 
Posty: 365
Rejestracja: 26 Lip 2019 08:17

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez Aleksander » 07 Sty 2020 13:19

Dzięki wielkie! No to czas najwyższy się za to zabrać i w końcu wymienić tą całą stolarkę okienną i może od razu zabierzemy się za drzwi wejściowe.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez prince.cole » 07 Sty 2020 22:26

Kompletnie się na tym nie znam, a musze wybrac okna...
prince.cole
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 Sty 2020 22:23
Miejscowość: Warszawa

Re: Na jakie okna warto postawić - Poznań

Postprzez polka » 04 Lut 2020 14:42

Na stronie http://ilovepoznan.pl/znane-firmy-majac ... -poznaniu/ znajdziesz wszystkie znane, popularne firmy, które mają swoją siedzibę w Poznaniu :) Warto zajrzeć - może akirat znajdziesz kogoś, kogo oferta Cię zainteresuje. Jest też sporo ciekawostek. Ja na przykład nie miałam pojęcia, że Allegro ma swoją siedzibę właśnie w tym mieście.
polka
 
Posty: 1072
Rejestracja: 05 Kwi 2018 07:45

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości