wybielanie zębów

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

wybielanie zębów

Postprzez paulinabb » 05 Lis 2019 09:19

Czy ktoś z Was wykonywał wybielanie zębów Kraków? Efekt mieliście od razu? Czym potem myjecie zęby?
paulinabb
 
Posty: 361
Rejestracja: 27 Maj 2019 12:50

Re: wybielanie zębów

Postprzez victoria » 04 Gru 2019 09:57

Ja wykonywałam Wybielanie zębów Kraków. Wybrałam metodę nakładkową więc na efekty musiałam chwilę poczekać. Z tego co wiem wybielanie w gabinecie daje natychmiastowe efekty
victoria
 
Posty: 23
Rejestracja: 07 Lis 2018 11:31

Re: wybielanie zębów

Postprzez angel55 » 04 Gru 2019 23:30

Ja miałam wykonywać wybielanie zębów u stomatologa, ale znalazłam na to lepszy sposób! Znajoma z siłowni poleciła mi wypróbować ten produkt - https://www.mrwhitening.com/pl/p/Zestaw ... mpa-LED/37 , no i się skusiłam :D Był to bardzo dobry zakup, bo zęby w kilkanaście dni stały się naprawdę DUŻO bielsze!! Produkt działa świetnie, a do tego jest zrobiony w pełni z naturalnych składników.
angel55
 
Posty: 935
Rejestracja: 26 Sie 2017 16:14

Re: wybielanie zębów

Postprzez Anegdota » 23 Sty 2020 11:12

Wiem, że sporo osób decyduje się na wybielanie zębów w domu jednak takie zabiegi nie są zbyt skuteczne. O 2-3 tony może uda się rozjaśnić zęby w domu ale taka różnica może być praktycznie niezauważalna. Jeśli chcecie skutecznie wybielić zęby to zerknijcie na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu można wykonać szybkie i bezbolesne wybielanie zębów w Krakowie. Na stronie centrum znajdziecie szczegółową ofertę.
Anegdota
 
Posty: 839
Rejestracja: 21 Maj 2016 19:36


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości