Profesjonalna drukarka

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez polka23 » 18 Paź 2019 10:10

Drukarka na pewno profesjonalna i praktyczna będzie marki Epson. U mnie sprawdza się rewelacyjnie. Warta jest uwagi pod wieloma względami zwłaszcza ceny i jakości , która jest na wysokim poziomie.
polka23
 
Posty: 4
Rejestracja: 11 Cze 2019 15:50

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez matynia » 18 Paź 2019 14:04

siemka :) super linki
matynia
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 Paź 2019 14:04

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez Kondik » 21 Paź 2019 11:27

Jeśli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji co do wyboru drukarek to warto zastanowić się nad możliwościami jakie oferuje https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek czyli wynajem tego typu sprzętu i jednocześnie obsługę w zakresie serwisów, dostarczania zamienników, czy też sprzętu podczas gdy ten uległ awarii. Duża wygoda i tak to się wszystko policzy to znaczące oszczędności na wydrukach, szczególnie przy większych ilościach :)
Kondik
 
Posty: 413
Rejestracja: 20 Sie 2018 08:56

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez dana78 » 28 Paź 2019 20:55

Masz racje profesjonalna drukarka na pewno przyda się w każdym biurze czy domu. Ja lubię wszystko wydrukować w zaciszu domowym tanio i ładnie. Z Epson sprawdzi się to pod wieloma względami.
dana78
 
Posty: 195
Rejestracja: 12 Lut 2017 22:46

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez janeczka88 » 30 Paź 2019 17:47

Ja też tak naprawdę lubię Epson.Nigdy mnie nie zawiodła. Widziałam ciekawe propozycje teraz nowoczesnych sprzętów które na pewno sprawdzą się doskonale.
janeczka88
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 Cze 2019 20:23

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez xyz » 17 Lis 2019 09:17

Oczywiście najbardziej cieszy drukarka taka, która jest wydajna i dobrze drukuje. Oczywiście tutaj ważny jest wybór odpowiedniego też tuszu. Dlatego warto zgłosić się do firmy sklep.viptoner.pl, która oferuje nawet tonery do drukarek lexmark. Można u nich znaleźć zamienniki, które niczym praktycznie nie odbiegają od oryginałów. Jedynie mają korzystniejsze ceny.
xyz
 
Posty: 702
Rejestracja: 14 Sie 2019 16:19

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez KonradSkal » 24 Lis 2019 17:22

Ostatnio zdałem sobie sprawę jak dużo pieniędzy wydaję na ksero i druk. Głónie dlatego postanowiłem sprawić sobie jakąś drukarkę. Kilka dni szperałem w internecie i szukałem czegoś nie za drogiego. Porównałem specyfikację chyba ze stu drukarek. Na szczęście znalazłem dużo przydatnych informacji na tej stronie: https://www.dodrukarki.pl/
KonradSkal
 
Posty: 81
Rejestracja: 08 Lip 2019 08:43

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez Aleksander » 24 Lis 2019 17:33

Jeśli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę https://dobretonery.pl/ ponieważ posiadają szeroki wybór propozycji w zakresie doboru wysokiej klasy materiałów, zamienników, czy również dodatkowych akcesoriów biurowych które pozwolą Wam sprawnie i jednocześnie wydajnie pracować w biurze, no i przygotować odpowiedni zapas.
Aleksander
 
Posty: 596
Rejestracja: 20 Sie 2018 13:22

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez madee » 24 Lis 2019 18:21

świetny temat i porady :)
madee
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 Lis 2019 18:20

Re: Profesjonalna drukarka

Postprzez KonradSkal » 29 Mar 2020 14:46

Cześć mam pytanie. Jakiś czas temu wyposażyłem się w drukarkę laserową. Dorwałem ją na olx. Z tego powodu chciałbym się zapytać. Jaki toner będzie najlepszy? Przeczytałem już bardzo dużo artykułów na ten temat , jednak nie wyciągnąłem z nich zbyt wiele informacji. Myślicie, że powinienem wybierać oryginalne tonery do hp?
KonradSkal
 
Posty: 81
Rejestracja: 08 Lip 2019 08:43

PoprzedniaNastępna

Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości