Warsztat samochodowy w Warszawie?

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Warsztat samochodowy w Warszawie?

Postprzez icon » 23 Paź 2019 17:17

Czy możecie polecić warsztat samochodowy, w którym naprawiają automatyczne skrzynie biegów warszawa i okolice głównie mnie interesują, bo tu mieszkam. Zależy mi na rekomendacjach, ponieważ szukam specjalistów od naprawy.
icon
 
Posty: 739
Rejestracja: 02 Sie 2016 09:53

Re: Warsztat samochodowy w Warszawie?

Postprzez elektron » 10 Lis 2019 23:33

Ja od kilku ładnych lat wszelkie naprawy robię w serwisie Dyszkiewicz (Konstancin Jeziorna koło W-wy). Nigdy się nie zawiodłem ani pod kątem jakości usług ani cen, także polecam. Ostatnio dowiedziałem się też o ich ofercie sprzedażowej, na stronce http://www.renault.dyszkiewicz.pl/ można zobaczyć dostępne auta. Miałem zamiar jeszcze z rok pojeździć swoją meganką, ale nowe renault clio na tyle mi się spodobało, że być może wcześniej niż planowałem wymienię samochód na lepszy model:) Z tego co przeczytałem warunki finansowania są dość korzystne, a że od nowego roku auta mają podrożeć, to faktycznie może być dobry moment na zakup, tym bardziej że renault, którym teraz jeżdżę wymaga częstszych napraw i korozja już też zaczyna robić swoje.
elektron
 
Posty: 328
Rejestracja: 18 Paź 2018 12:29

Re: Warsztat samochodowy w Warszawie?

Postprzez topelka » 19 Lis 2019 15:50

W Warszawie jest sporo dobrych warsztatów. Zobacz sobie na https://qservicecastrol.eu/warsztaty/?location=warszawa jakie polecają. Ja w ten sposób w moim mieście znalazłam polecanego mechanika i z jakości usług jestem bardzo zadowolona. A sam udział w tym programie jakieś zobowiązania poza pomocą i wsparciem nakłada na warsztaty dlatego oni rzeczywiście są godni polecenia. Z resztą najlepiej się samemu przekonać.
topelka
 
Posty: 477
Rejestracja: 19 Paź 2016 18:48

Re: Warsztat samochodowy w Warszawie?

Postprzez marznaak » 20 Lis 2019 21:11

BMW to naprawiać warto w Bawaria Motors BMW, mieszkalismy w Warszawie kilka lat, w sumie od roku dopiero znowu na śląsku. Dla nas zaufany serwis , ten na Czerniakowskiej właśnie
marznaak
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 Lis 2019 19:33

Re: Warsztat samochodowy w Warszawie?

Postprzez Bakus » 21 Lis 2019 14:07

Widziałem już tutaj coś takiego. Skorzystaj z opcji szukaj i na pewno coś znajdziesz.
Człowiek jest jedyną istotą w przyrodzie zdolną do bezinteresownego świństwa.
Bakus
 
Posty: 5
Rejestracja: 20 Lis 2019 20:22


Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości