studia

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

Re: studia

Postprzez martynia142 » 30 Wrz 2019 11:21

Wydaje mi się, że potrzeby rynku zbyt szybko się zmieniają, aby kierować się nimi przy wyborze studiów. Część zawodów, na które będzie zapotrzebowanie za kilka lat, jeszcze nawet nie istnieje. Najlepiej będzie stać się specjalistą w dziedzinie, która Cię interesuje, wtedy na pewno dasz radę znaleźć sobie zajęcie, na którym zarobisz.
martynia142

Postprzez dorcia » 30 Wrz 2019 20:21

Studia to podstawa, jeśli chcemy zdobyć solidne wykształcenie. Często jednak dalej musimy się dokształcać, zdawać ważne egzaminy. Na przykład dla osób przygotowujących się do egzaminów na maklerów, inwestorów czy doradców inwestycyjnych sama trafiłam na książkę https://ksiegarnia.pwn.pl/Ryzyko-akcji- ... 712,p.html . W sumie nie przez przypadek, ponieważ szukałam czegoś odpowiedniego dla brata w tej właśnie dziedzinie.
dorcia

Postprzez icon » 25 Paź 2019 15:57

Ja tak szczerze zastanawiam się nad kierunkiem fizjoterapia studia te były by połączone z moim obecnym zawodem, ale byłoby to podyplomówka. To zawsze kolejna nauka, ale i podniesienie kwalifikacji. Ktoś może zdecydował się na kolejną szkołę mimo skończonego danego kierunku?
icon

Postprzez monikabert90 » 28 Paź 2019 11:54

Same studia to jeszcze nie wszystko, warto też zatroszczyć się o swoją znajomość języków obcych, bo w dzisiejszych czasach jest to naprawdę bardzo ważne. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/ możecie zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi lingua, w którym jak widać możecie uczyć się najróżniejszych języków i na różnym poziomie zaawansowania. Polecam ;)
monikabert90

Postprzez Kondik » 08 Lis 2019 21:37

A czy widzieliście już ofertę dom studencki Kraków jeśli jeszcze nie to jak najbardziej polecam i to szczególnie dla osób które na studia obierają właśnie ten kierunek. Można w ich przypadku liczyć na dobre warunki pod każdym względem i też jest to opcja dla osób którym zależy na nauce i dobrym odpoczynku, bo o akademikach przy uczelniach jak sami wiedzie krążą niezbyt dobre opinie :)
Kondik

Poprzednia

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość