40 % zysków więcej

Twoja firma, pytania i odpowiedzi jak polepszyć przepływ pieniądza, pomysły na firmę, porady odnośnie prowadzenia firmy.

40 % zysków więcej

Postprzez krzysztof.otwocki » 17 Maj 2012 14:25

Witam.
Mam pytanie do osób które słyszały cos na temat piramidki finansowej mmm-2011. Została ona założona 16 miesiecy temu a już ma ponad 25 mln użytkowników i cieszy się ogromna popularnoscia we wschodnich krajach Europy. Założycielem jest biznesmen rosyjski Sergey Mavrodi który oficjalnie podkresla że jest to piramida finansowa i nie daje żadnych gwarancji ani zobowiazn zatem pieniądze możemy stracic. „Produktem” są wirtualne pieniądze które kupujemy tzw. Mavro ale nadal bez żadnych gwarancji.
Zabawa z piramidką polega na tym żę osoba która kupuje 1 MAVRO w cenie 1 USD w ilości np. 10 sztuk już po miesiącu może odsprzedać je za cene 1,2 USD.
Zastanawia mnie to czy w Polsce takie piramidki są legalne? Czy wiecie coś więcej w tym temacie?
W Piramidzie „wszystko jest wszystkim płacone” czyli każda osoba otrzymała zwrot swoich pieniędzy wraz z odsetkami. Czyli osoba, która np. rok temu wpłaciła do systemu 1000 PLN wyciągnęła po roku 129 746 PLN, ale nadal bez żadnych gwarancji ani zobowiązań.
Wszystkie teksty typu „może” , bez gwarancji itp. Użyte w mmm-2011 maja na celu uniemożliwienie trafienia pod artykuł o oszustwie.
Ja cały czas się zastanawiam nad tą inwestycją dostałem link od kolegi www.mmm-polska.pl.
On za otwarcie konta otrzymał za darmo 20 USD które po 2 tygodniach wypłaciłem naprawde z jego konta. Głównie chodzi mi o to czy jest to legalne na terenie naszego kraju? Czy ktoś już może inwestował w mmm-2011 i może podzielić się ze mną opiniami.
Podkreślam że w żaden sposób nie promuje tej piramidki jedynie chodzi mi o wasze komentarze i pomoc w podjęciu decyzji. :)
krzysztof.otwocki
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 Maj 2012 14:24

Re: 40 % zysków więcej

Postprzez pik » 18 Lut 2015 16:12

Osobiście polecam ten artykuł http://www.wirtualneoslo.pl/starasz-sie ... ytelnikow/ , z którego dowiecie się więcej na temat zwrotu podatku za pracę za granicą. Osobiście artykuł bardzo mi się przydał i polecam każdemu kto chce ubiegać się o zwrot podatku za pracę za granicą.
pik
 
Posty: 779
Rejestracja: 11 Lip 2013 10:07
Miejscowość: Racibórz

Re: 40 % zysków więcej

Postprzez burn » 03 Cze 2015 11:56

A czy są tutaj osoby, które skorzystały i mogą to potwierdzić, że jest sens i zysk?
burn
 
Posty: 1351
Rejestracja: 22 Sie 2014 15:55

Re: 40 % zysków więcej

Postprzez refus » 03 Cze 2015 16:40

Jest ktoś?




biuro rachunkowe
refus
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 Cze 2015 16:38

Re: 40 % zysków więcej

Postprzez ekologia » 04 Cze 2015 09:41

Tiaaa. chyba nie bardzo
ekologia
 
Posty: 245
Rejestracja: 03 Mar 2015 15:36


Wróć do Po prostu Biznes

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron