uroda

Dział w którym można pisać na bardziej ogólne tematy. Nie koniecznie o zarabianiu bo przecież na tym świat się nie kończy.

uroda

Postprzez biznesowa » 24 Paź 2019 08:03

Co ostatnio robiłeś w związku ze swoją urodą? Chodzicie regularnie do kosmetyczek? A moze jakieś zabiegi z zakresu medycyny estetycznej?
biznesowa
 
Posty: 292
Rejestracja: 29 Kwi 2019 16:24

Re: uroda

Postprzez Penelopa » 24 Paź 2019 19:10

Ja nie jestem zwolenniczką kosmetyczki, trzeba co jakiś miesiąc dwa chodzić i powtarzać zabiegi, za to uwielbiam korzystać z usług https://magicznaklinika.pl/, robiłam tam zabieg Wypełnianie doliny łez, usuwanie cieni pod oczami ponieważ borykam się z problemem tak zwanych "worków " pod oczami.. Żadna kosmetyczka nie była mi w stanie pomóc jak Magiczna Klinika, dzięki im mogę wciąż czuć się piękna :D
Penelopa
 
Posty: 33
Rejestracja: 24 Paź 2019 19:04

Re: uroda

Postprzez Ludmiła » 24 Paź 2019 19:17

Penelopa napisał:Ja nie jestem zwolenniczką kosmetyczki, trzeba co jakiś miesiąc dwa chodzić i powtarzać zabiegi, za to uwielbiam korzystać z usług https://magicznaklinika.pl/, robiłam tam zabieg Wypełnianie doliny łez, usuwanie cieni pod oczami ponieważ borykam się z problemem tak zwanych "worków " pod oczami.. Żadna kosmetyczka nie była mi w stanie pomóc jak Magiczna Klinika, dzięki im mogę wciąż czuć się piękna :D



Dokładnie, również korzystałam z ich zabiegu powiększenia ust. Ile płaciłaś za swój zabieg ?
Ludmiła
 
Posty: 34
Rejestracja: 24 Paź 2019 19:15

Re: uroda

Postprzez Penelopa » 24 Paź 2019 19:21

Ludmiła napisał:
Penelopa napisał:Ja nie jestem zwolenniczką kosmetyczki, trzeba co jakiś miesiąc dwa chodzić i powtarzać zabiegi, za to uwielbiam korzystać z usług https://magicznaklinika.pl/, robiłam tam zabieg Wypełnianie doliny łez, usuwanie cieni pod oczami ponieważ borykam się z problemem tak zwanych "worków " pod oczami.. Żadna kosmetyczka nie była mi w stanie pomóc jak Magiczna Klinika, dzięki im mogę wciąż czuć się piękna :D



Dokładnie, również korzystałam z ich zabiegu powiększenia ust. Ile płaciłaś za swój zabieg ?


Ja za swój zabieg płaciłam 399 zł za ml. Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po 1 zabiegu
Penelopa
 
Posty: 33
Rejestracja: 24 Paź 2019 19:04

Re: uroda

Postprzez Ludmiła » 24 Paź 2019 19:27

+
Penelopa napisał:
Ludmiła napisał:
Penelopa napisał:Ja nie jestem zwolenniczką kosmetyczki, trzeba co jakiś miesiąc dwa chodzić i powtarzać zabiegi, za to uwielbiam korzystać z usług https://magicznaklinika.pl/, robiłam tam zabieg Wypełnianie doliny łez, usuwanie cieni pod oczami ponieważ borykam się z problemem tak zwanych "worków " pod oczami.. Żadna kosmetyczka nie była mi w stanie pomóc jak Magiczna Klinika, dzięki im mogę wciąż czuć się piękna :D



Dokładnie, również korzystałam z ich zabiegu powiększenia ust. Ile płaciłaś za swój zabieg ?


Ja za swój zabieg płaciłam 399 zł za ml. Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po 1 zabiegu


O matko! Super cena, aż żal nie skorzystać, takie zabiegi na rynku są naprawdę drogie, na pewno umowie się na ten zabieg, mam nadzieje, że załapię się jeszcze na tak super okazje.
Ludmiła
 
Posty: 34
Rejestracja: 24 Paź 2019 19:15

Re: uroda

Postprzez inka55 » 25 Paź 2019 13:28

Ja nie płaciłam dużo coś koło 500zł nie pamiętam już dokładnie. Ale klinika super i wróce tam na bank
inka55
 
Posty: 1241
Rejestracja: 08 Lip 2018 10:35

Re: uroda

Postprzez AnnaMaria90 » 03 Lis 2019 17:38

ja też mam jak najlepsze zdanie na temat Magicznej Kliniki. Byłam już u nich na 2 zabiegach ( mezoterapii i botoksie) i jestem oczarowana efektami. Ceny zabiegów mega konkurencyjne, a przy tym ich jakość jest mega dobra.
AnnaMaria90
 
Posty: 329
Rejestracja: 10 Lip 2017 16:29

Re: uroda

Postprzez klaska » 04 Lis 2019 11:18

też jestem po mezoterapii w magicznej klinice ( w Słupsku ) i jestem zachwycona efektem!
klaska
 
Posty: 145
Rejestracja: 19 Paź 2018 20:36

Re: uroda

Postprzez emma » 04 Lis 2019 11:28

jak widać sporo z nas ma pozytywne doświadczenia związane z tym salonem. Mnie się podoba sam model ich działania, taki mobilny :) Mam nawet swoich ulubionych lekarzy np dr Derevienko :)
emma
 
Posty: 781
Rejestracja: 15 Maj 2017 12:13

Re: uroda

Postprzez metyn » 04 Lis 2019 12:40

siemka witam
metyn
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 Lis 2019 12:40

Następna

Wróć do Na inne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości